Kanada osuđuje građane na „doživotni zatvor“ zbog „govora mržnje“
Kanadska vlada ubrzano razvija planove za uvođenje pune tiranije i uskoro će početi da osuđuje građane na doživotne zatvorske kazne ako budu proglašeni krivima za „zločin“ takozvane „mržnje“
Mnogi upoređuju nove zakone sa distopijskim romanom Džordža Orvela „1984“, jer će Kanada uskoro početi da izriče stroge kazne za pogrešno mišljenje.
Zalaganje za doživotne kazne je delo „liberalnog“ premijera Džastina Trudoa za „govor mržnje“.
Šokantni novi zakon C-6, kaže:
Svako ko učini krivično delo iz ovog ili nekog drugog akta Skupštine, ako je izvršenje krivičnog dela motivisano mržnjom na osnovu rase, nacionalnog ili etničkog porekla, govora, boje kože, vere, pola, starosti, mentalnog ili fizičkog invaliditeta, polne orijentacije ili rodnog identiteta ili izražavanja, kriv je za krivično delo i podleže kazni doživotnog zatvora.
Međutim, zakon se samo pogoršava što dalje čitate.
Novi zakon će takođe nuditi novčani mito građanima da „anonimno“ cinkare svoje sugrađane zbog „mržnje“.
Predlog zakona navodi:
[zakon C-6] dozvoljava nekome da anonimno podnese žalbu na diskriminaciju … ako se ta žalba smatra legitimnom, toj osobi ide maksimalno 20.000 [kanadskih] dolara.
U međuvremenu, slični zakoni za definisanje i suzbijanje lične i onlajn „mržnje“ guraju se širom Evrope.
Nedavno je u Belgiji bivši flamanski parlamentarac Dris Van Langenhove osuđen na godinu dana zatvora.
Razlog za ovu osudu je bio deljenje navodno „rasističkih mimova“ u privatnom grupnom ćaskanju.
Novi zakon iz Kanade dolazi u trenutku kada Trudoova administracija pod kontrolom Svetskog ekonomskog foruma nastoji brzo da unapredi pad nacije u globalističku tiraniju.
Vlada je forsirala nekoliko novih zakona kojima se želi oduzeti sloboda.
Svetski Ekonomski Forum poziva na hitno udruživanje VLADA i TEHNOLOŠKIH kompanija za borbu protiv “dezinformacija” https://t.co/jL49hZQIDY
— Nulta Tačka (@NultaTackaSrb) March 10, 2024
Kako je izvestio Slej njuz, među drakonskim novim zakonima su ovlašćenja koja dozvoljavaju vlastima da počnu da zatvaraju građane koji bi „mogli“ da počine zločin.
Trudoova vlada se zalaže za novu kaznu „pre zločina“ za koju zvaničnici tvrde da će pomoći u borbi protiv takozvanih „zločina iz mržnje“.
Nova ovlašćenja su u Trudoovom „Onlajn zakonu o štetnosti“, za koji se očekuje da će uskoro biti potpisan, piše Dejli telegraf.
„Zakon o štetnosti na mreži“ je osmišljen da razbije svako protivljenje „progresivnoj“ agendi Trudoove vladajuće Liberalne partije.
Jedna od mera u okviru zakona dala bi sudijama ovlašćenje da zatvore pojedince ako veruju da bi „mogli“ počiniti zločin u budućnosti.
U međuvremenu, vlada takođe gura nove zakone koji nastoje da kriminalizuju hrišćanstvo, kako je nedavno objavio Slej njuz.
Trudoova administracija planira da čitanje Biblije i molitve smatra „govorom mržnje“ – „zločinom“ koji se kažnjava zatvorskom kaznom.
Pod Trudoom, mladim globalnim liderom WEF-a, vlada uvodi amandman na Krivični zakon.
Amandman bi mogao da uvede zatvorsku kaznu vernicima zbog izražavanja istorijskih hrišćanskih učenja.
Zakonodavstvo, Predlog zakona C-367, učiniće nezakonitim ponavljanje određenih delova Biblije.
Ukidanjem odbrane „u dobroj nameri“, vlada će moći da goni hrišćane za ono što globalistička država smatra „govorom mržnje“.
Tradicionalni hrišćanski običaji kao što je proslava Božića ili prisustvovanje crkvenoj službi smatraće se zločinima za koje su predviđene stroge kazne.
Pored toga, Slay News je nedavno izvestio da globalistički zakonodavci u Kanadi guraju uznemirujući novi zakon koji nastoji da zatvori građane koji dovode u pitanje agendu „Net Zero“ neizabranog WEF-a.
Ovaj pritisak ima za cilj da se uhvati u koštac sa takozvanim „klimatskim skepticizmom“ dok se vlade širom sveta bore da ispune „Net Zero“ ciljeve WEF-a.
Zakon, zakon C-372, uvela je kanadska levičarska socijalistička Nova demokratska partija (NDP).
Prema zakonu, promovisanje upotrebe fosilnih goriva biće zabranjeno uz primenu ograničenja sličnih reklamiranju duvana.
Oni koji govore u prilog fosilnim gorivima ili kritikuju planove za njihovo eliminisanje, suočiće se sa ogromnim kaznama i mogućim zatvorom.
Zakoni protiv mržnje su toliko ekstremni da čak i radikalni levičari prozivaju vladu zbog pritiska.
Aktivistkinja za životnu sredinu, feministkinja i autorka Margaret Atvud osudila je vladin „Zakon o šteti na mreži” u objavi na društvenim mrežama.
Atvud je zakon nazvala „Trudoovim orvelovskim zakonom o onlajn šteti“ i navela „Ako je ovaj prikaz zakona tačan, to je iznova Lettres de Cachet“, misleći na pisma koja je potpisao kralj Francuske koja mu daju apsolutnu vlast.
U utorak je kanadski psiholog Džordan Peterson, koji je već izrazio šok i neodobravanje na račun zakona, odgovorio na Atvudine komentare, navodeći:
„Ako čak i majka progresivnih feministkinja u Kanadi misli da je Zakon C-63 opasan, onda bi mi ostali možda trebalo bolje da se zapitamo.