Oglasio se Bajden prvi put nakon što je potpisao početak Trećeg Svetskog Rata

Oglasio se Bajden prvi put nakon što je potpisao početak Trećeg Svetskog Rata

Džo Bajden je ponovio podršku američke vlade Ukrajini na samitu G20 u Rio de Žaneiru, u Brazilu samo dan nakon što je znao on to ili (zbog senilnosti) potpisao početak Trećeg Svetskog Rata.

„Svi moramo raditi na okončanju sukoba i kriza koje potkopavaju napredak u poboljšanju bezbednosti širom sveta,“ rekao je Bajden.

Radi se o prvom javnom obraćanju Bajdena otkako je javljeno da je dao zeleno svetlo Ukrajini da koristi zapadno oružje za gađanje meta na teritoriji Rusije.

„Sjedinjene Američke Države snažno podržavaju suverenitet i teritorijalni integritet Ukrajine. Verujem da bi svi za ovim stolom trebalo da urade isto“, rekao je on.

NultaTačka

Ne propustite

UPOZORENJE, TEHNOKRATIJA JE TU! DIGITALNI ID JE POSTAVLJEN DA KONTROLIŠE VAŠE ŽIVOTE

Indija je bila globalni poligon za testiranje sveprisutnog digitalnog ID-a
Tramp nastavlja sa udarima na DeSantisa- Preispituje njegovu lojalnost

Tramp nastavlja sa udarima na DeSantisa- Preispituje njegovu lojalnost

Bivši predsednik Donald Tramp izneo je opširnu izjavu u kojoj