Najveći zločin protiv čovečanstva: Naomi Vulf tvrdi da „tajna dokumenta Fajzera“ otkrivaju obmanu svetskih razmera (VIDEO)

Američka novinarka i autorka Naomi Vulf iznela je šokantne tvrdnje o sadržaju internih dokumenata kompanije Fajzer, koje su, prema njenim rečima, „dokaz o najvećem zločinu protiv čovečanstva u istoriji naše vrste“.

U svom javnom govoru, Vulf navodi da su Fajzer i američka Agencija za hranu i lekove (FDA) znali za ozbiljne nedostatke i rizike vezane za „vakcinu“ protiv kovida-19, ali su ih, tvrdi ona, sistematski skrivali od javnosti.

Ključne tvrdnje iz Fajzerovih dokumenata:

Još u novembru 2020. godine, svega mesec dana nakon početka uvođenja „vakcine“, Fajzer je navodno znao da je „vakcina“ pokazala „neefikasnost“ u zaštiti od kovida.

Prema sopstvenim dokumentima, sam kovid-19 je bio treća najčešće prijavljena nuspojava među vakcinisanim osobama.

Do početka 2021. godine, broj izveštaja o neželjenim reakcijama bio je toliki da je Fajzer morao da angažuje 2.400 novih radnika sa punim radnim vremenom kako bi obradio prijave.

U maju 2021. zabeleženo je srčano oštećenje kod 35 maloletnika, ali javnost o tome nije obaveštena sve do četiri meseca kasnije.

Interna dokumentacija otkriva da su i Fajzer i FDA znali da sastojci „vakcine“ ne ostaju na mestu ubrizgavanja, već se distribuiraju po telu – uključujući mozak, jetru, slezinu, nadbubrežne žlezde i jajnike.

Posebnu zabrinutost izaziva prisustvo lipidnih nanočestica (industrijske masti u kombinaciji sa polietilen glikolom), koje se, prema dokumentima, nakupljaju u jajnicima žena, a nema poznatog načina da se uklone iz organizma.

„Dokumenta Fajzera sadrže dokaze o najvećem zločinu protiv čovečanstva u istoriji naše vrste“, izjavila je Vulf.

Ove optužbe dodatno podgrevaju javnu sumnju u integritet procesa odobravanja i distribucije mRNA „vakcina“.

Vulf, koja je ranije bila liberalna ikona i savetnica tokom kampanje Bila Klintona, poslednjih godina postala je jedan od najglasnijih kritičara farmaceutske industrije i kovid narativa.

Iako su njene tvrdnje predmet žestokih rasprava, veliki broj nezavisnih istraživača i novinara poziva na puno otvaranje dokumentacije i nezavisne istrage o sadržaju Fajzerovih fajlova koje je kompanija, pod pritiskom suda, bila primorana da objavi.

Nulta Tačka

Ne propustite