BIL GEJTS NAJAVIO NOVE VAKCINE! PRIZNAO DA SADAŠNJE DOZE NE FUNKCIONIŠU PA PONOVIO TVRDNJU O SKORIJEM KRAJU HISTERIJE

BIL GEJTS NAJAVIO NOVE VAKCINE! PRIZNAO DA SADAŠNJE DOZE NE FUNKCIONIŠU PA PONOVIO TVRDNJU O SKORIJEM KRAJU HISTERIJE

Američki milijarder Bil Gejts razgovarao je putem Tvitera sa profesorkom Devi Sridar o situaciji sa virusom korona.

Profesorka Sridar sa Univerziteta u Edinburgu postavila je seriju pitanja Gejtsu, a pitanja su joj slali njeni pratioci.

Na pitanje o omikron soju, on je istakao da je ta varijanta izazov za zdravstvene sisteme širom sveta, kao i da će najteži slučajevi zaraze biti kod nevakcinisanih.

ZDRAVSTVENI SLUŽBENICI SU DOZVOLILI OSOBLJU ZARAŽENOM COVID-om DA OSTANE NA POSLU

„Međutim, kad omikron prođe kroz neku zemlju, slučajevi će nestati i kovid 19 će moći da se tretira kao sezonski grip“, rekao je Gejts i dodao da će omikron stvoriti dobar imunitet barem za iduću godinu.

Naveo je „da je malo verovatno da će doći do zaraznijeg soja virusa korona“. Ipak, rekao je da u to ne možemo biti sigurni.

Gejts se, takođe, osvrnuo i na probleme sa vakcinama protiv virusa korona rekavši da, iako sprečavaju teške posledice kovida 19, pa čak i smrt, postoje dve važne stvari na kojima treba raditi. Naime, događa se da se čak i potpuno vakcinisani ljudi ponovo zaraze novim i jačim varijantama virusa koji se pojavljuju, a trajanje je još uvek vrlo ograničeno.

Buduće vakcine trebalo bi da spreče ponovnu infekciju i da osiguraju višegodišnji imunitet.

OVO SE NE PROPUŠTA! INTERVJU KOJI POMERA GRANICE!

NultaTačka/Sputnik

Ne propustite

KRIZNI ŠTAB danas donosi odluku o ukidanju kovid pasoša! Tiodorović se ponovo bavi predviđanjem

SUTRA JE NOVA SEDNICA KRIZNOG ŠTABA! ONI ŽELE DA UVEDU KOVID PROPUSNICE NA 24h! DA LI ĆE SMETI! EVO KOJE SU MERE NA STOLU!

Podsetimo, više članova tog štaba, zaduženog za borbu protiv koronavirusa,
Председник Колумбије запретио Трампу: „Ако се не промени - уклонићемо га!“

Председник Колумбије запретио Трампу: „Ако се не промени – уклонићемо га!“

Председник Колумбије Густаво Петро изазвао је међународни скандал након што