Krvava noć u Francuskoj! Protesti nakon izbora, policija otvorila vatru- ima i mrtvih

Krvava noć u Francuskoj! Protesti nakon izbora, policija otvorila vatru- ima i mrtvih

Francuska policija je otvorila vatru na jedan automobil u centru Pariza, pri čemu su dve osobe poginule, a jedna je povređena, javili su jutros radio Frans info i list Figaro.

Pre toga došlo je do velikog sukoba između policije i demonstranata. na koje je policija ispaljivala suzavac i gumene metke.

Incident sa automobilom se dogodio tokom noći u blizini mosta Pon Nef, u strogom centru u Parizu, prenosi Rojters.

Policija je najpre uočila da se automobil kreće u pogrešnom smeru, nakon čega je pokušala da zaustavi vozilo i proveri vozača, dodaju francuski mediji.

Lokalna BFM TV je prenela da je francuski nadzorni organ policije IGPN pokrenuo svoju istragu ovog slučaja.

NultaTačka/Mediji

Ne propustite

Kanada uvodi eutanaziju za decu bez pristanka roditelja

Kanada uvodi eutanaziju za decu bez pristanka roditelja

Globalistička vlada Kanade pokrenula je kampanju za proširenje programa medicinski

VAŽNO!!! ČUVENA ORGANIZACIJA OBJAVILA REZIME 10712: mRNA COVID VAKCINE DRAMATIČNO POVEĆAVAJU ENDOTELNE INFLAMATORNE MARKERE I RIZIK OD ACS MERENO PULS TESTOM ZA SRCE

Steven R Gundry Prvobitno objavljeno 8. novembra 2021 Naša grupa