Holanđani masovno izbacuju Ukrajinske izbeglice na ulicu- Evo zbog čega!

Holanđani masovno izbacuju Ukrajinske izbeglice na ulicu- Evo zbog čega!

Nakon što ih ugoste naizgled velikodušne porodice u Holandiji, stotine ukrajinskih izbeglica suočavaju se sa izbacivanjem tokom leta jer domaćini ne žele da ih ostave same u svojim domovima dok su na odmoru. (novinska agencija ANP)

Opštine širom zemlje EU se pripremaju za priliv nepoželjnih Ukrajinaca u skloništa pošto je „period medenog meseca završen“, navodi se u izveštaju.

Nakon što je Velika Britanija odustala od obećanja da neće uključiti Ukrajince u svoj kontroverzni plan za njihovo slanje u Ruandu, a i bugarski hoteli masovno iseljavaju Ukrajince uoči letnje turističke sezone, vidimo li pravu prirodu Evrope?

Nulta Tačka/RT

Ne propustite

POČEO JE LOV NA NEVAKCINISANE U AUSTRIJI! POLICIJA PATROLIRA PRODAVNICAMA, LOVE LJUDE NA AUTOPUTEVIMA

Nakon što je vlada stavila nevakcinisane ljude pod zaključavanje, video
Opet nova bolest! Teška respiratorna infekcija širi se Argentinom

Opet nova bolest! Teška respiratorna infekcija širi se Argentinom

Misteriozna bolest širi se Argentinom. Svim pacijentima je zajednička teška