Četvorostruko vakcinisani Džo Bajden pozitivan na COVID-19

Četvorostruko vakcinisani Džo Bajden pozitivan na COVID-19

Predsednik Džo Bajden je u četvrtak (21. jula) bio pozitivan i doživljava „blage simptome“ COVID-a 19, saopštila je Bela kuća u izjavi.

Ovaj 79-godišnjak se leči Pfizer-ovim lekom Pakslovid i potpuno je vakcinisan i dva puta busterovan, navodi se u saopštenju.

„U skladu sa smernicama CDC-a, on će se izolovati u Beloj kući i nastaviće da obavlja sve svoje dužnosti u potpunosti za to vreme“, navodi Bela kuća.

MARIO ZNA i dr SEMIR OSMANAGIĆ- Ljudi ovo moraju da znaju- POKUŠAĆE DA NAM ZABRANE VODU

Nulta Tačka

Ne propustite

FORMIRANJE ĆELIJE GLOBALNOG OTPORA KAO ODGOVOR NA POROBLJAVANJE! OVO JE SAMO JEDAN KLJUČ USPEHA!

Iako se može činiti da je ,,svaki pojedinac za sebe’’
Propagandna reklama Trudoove vlade o Covid vakcini brutalno ismejana

Propagandna reklama Trudoove vlade o Covid vakcini brutalno ismejana

Propagandna reklama kanadske vlade na temu hokeja koji promoviše eksperimentalnu