Izgleda da je 4 puta vakcinisani korona Džo zapatio neku vrstu „postkovida“ koji se odražava u ekstremnim gafovima i dokazima koji potrvrđuju njegovu demenciju.
Verovatno bi „stručnjaci“ trebalo da uvrste demenciju u postkovid simptome ali do tada treba se pozabaviti problematikom koja govori o činjenici da je Bajden za tri dana od kada je izašao iz izolacije narpravio rekordan broj propusta.
Prvi propust je njegova izjava u kojoj je gostujući u poplavljenom Kentakiju izjavio da je „moguće kontrolisati vremenske uslove“ (izlanuo se čovek), drugi je snimak na kojem se vidi da ne može da navuče sebi sako te mu supruga Džil u tome pomaže i muči se a sada je zaboravio da se rukovao sa senatorom Čakom Šumerom za šta mu je trebalo 5 sekundi.
https://twitter.com/ClayTravis/status/1556759397099081732?s=20&t=lNrVY7F0_s4_UkZEoLx7OQ
Kako se da videti na snimku, Bajden se rukovao sa Šumerom nakon njegovog govora da bi za manje od 5 sekundi zaboravio da se rukovao sa njim i ispružio mu ruku još jednom. Šumer ga je doslovno ispalio ne pruživši mu ruku.
https://twitter.com/SteveGuest/status/1557011318175047680?s=20&t=lNrVY7F0_s4_UkZEoLx7OQ