Bivši agent FBI tvrdi da postoje podzemni tuneli u koje su odvođena deca

Bivši agent FBI tvrdi da postoje podzemni tuneli u koje su odvođena deca

Bivši agent američkog Istražnog biroa (FBI) izneo je šokantne tvrdnje koje su do sada bile u domenu teorija zavere.

Naime pre više od 20 godina, deca u jednoj Kalifornijskoj školi su tvrdila da se ispod nje nalaze podzemni tuneli. Deca su odvođena u ove tunele, tvrdi agent.

Dalje su odvođena u planine i bili su u kontaktu sa odraslim osobama, koje su žrtvovale braon bebe u ritualima. Ljudi su bili obučeni u crne odore sa kapuljačama.

Ted Gunderson bivši direktor FBI-a, SW US. imao je privilegiju da poseti ove tunele.

NultaTačka

Ne propustite

Popravite svoje zdravlje tako što ćete ustati sa stolice

Popravite svoje zdravlje tako što ćete ustati sa stolice

Ako napravite ovu grešku i ne ustajete jedan sat, smanjićete

Etno-religijski genocid u Siriji! Džihadisti podržani od Zapada masakrirali više od 1000 Alavita i Hrišćana

Nakon nekoliko dana brutalnih napada radikalnih sunitskih islamista na verske