Asanž ima COVID- Ili je ovo izmišljena priča kako bi ga eliminisali

Asanž ima COVID- Ili je ovo izmišljena priča kako bi ga eliminisali

Asanža drže u zatvoru Belmarš u izolaciji jer je oboleo od kovida, gde nastvalja svoju pravnu borbu a mnogi se opravdano plaše da će oni koji strahuju od Asanža iskoristiti ovu priliku da opravdaju potencijalnu smrt novinara.

Osnivač Vikiliksa Džulijan Asanž bio je pozitivan na kovid i nalazi se u potpunoj izolaciji u zatvoru Belmarš dok nastavlja da se bori protiv ekstradicije u SAD, rekla je njegova supruga Stela medijima u ponedeljak.

Ovo do sada niste VIDELI- Da li je zapravo CELA ISTORIJA izmišljena?

Sledećih nekoliko dana biće presudni za Asanža i njegovo opšte zdravlje, koji se bori protiv kovida- rekla je novinarima advokatica, koja se udala za Asanža u martu, dodajući „ On je sada zaključan u ćeliji 24 sata dnevno “. Asanž se u petak razboleo od kašlja i temperature i dobio je paracetamol pre nego što je sledećeg dana bio pozitivan na virus, rekla je ona.

Australijanac se početkom 2020. prijavio da bude pušten uz kauciju zbog hroničnog oboljenja pluća od kojeg pati više od jedne decenije, što ga stavlja u kategoriju visokog rizika za infekciju kovida. Međutim, njegov zahtev je odbijen, a britanski sud je ranije ove godine presudio da on može biti izručen SAD kako bi se suočio sa optužbama za špijunažu i hakovanje zbog objavljivanja poverljivih dokumenata Pentagona – preneo je RT.

NutlaTačka

Ne propustite

Liderka AfD-a je odvela porodicu u sigurnu kuću i otkazala miting zbog pretnje napadom

Liderka AfD-a je odvela porodicu u sigurnu kuću i otkazala miting zbog pretnje napadom

Alis Vajdel, ko-liderka desničarske partije Alternativa za Nemačku (AfD), nedavno
VELIKA STUDIJA: Zaključavanja su izazvala ozbiljnu štetu kod stotina miliona ljudi, ovakva šteta nastaviće se godinama

VELIKA STUDIJA: Zaključavanja su izazvala ozbiljnu štetu kod stotina miliona ljudi, ovakva šteta nastaviće se godinama

Kolateralna šteta odgovora na pandemiju bila je „značajna, široka i