Kao i Kralj Čarls novi premijer Velike Britanije vezan je za Svetski Ekonomski Forum i Klausa Švaba (VIDEO)
Da li je kralj Čarls umešao svoje duge prste i pomogao da se Liz Tras zameni Rišijem Sunakom na mestu premijera Ujedinjenog Kraljevstva u ime Svetskog Ekonomskog Foruma(SEF)?!
Kralj Čarls i novi premijer Velike Britanije, Riši Sunak, obojica imaju duboke, dugogodišnje veze sa Svetskim Ekonomskim Forumom(SEF) i bliskim „drugom“ tvorcem Velikog Reseta, Klausa Švaba.
Tokom pandemije, Čarls je reklamirao plan „Velikog Reseta“ Svetskog Ekonomskog Foruma, pozdravljajući početak bolesti kao savršenu priliku da se prepravi svetska ekonomija i uvede „četvrta industrijska revolucija“ koja transformiše vladu, poslovanje i svakodnevni život.
Dugogodišnji učesnik samita SEF-a u Davosu, kralj Čarls je decenijama bio otvoreni pobornik globalne klimatske agende, koja uključuje smanjenje stanovništva u masovnim razmerama.
Transhumanisti su ISPLANIRALI budućnost ljudi ALI POSTOJI jedan problem
Sa monarsima poput kralja Čarlsa među svojim redovima, Svetski Ekonomski Forum otvoreno proglašava njihove planove da „zauzmu“ pozicije moći u biznisu i vladi, težeći svom krajnjem cilju istinskog fašizma, spajanju korporacije i države na globalnom nivou .
Poput kralja Čarlsa, novi premijer Ujedinjenog Kraljevstva, Riši Sunak, duboko je vezan za Svetski Ekonomski Forum, i lično i ideološki.
Bivši bankar Goldman Saksa sa bogatstvom čak i većim od bogatstva kralja Čarlsa, Riši Sunak kaže da će kao premijer sprovoditi klimatske inicijative SEF-a, između ostalih politika koje podržava Švab.
U video snimku Svetskog Ekonomskog Foruma objavljenom na YouTube kanalu u novembru 2020., Sunak, tada kancelar u vladi Borisa Džonsona, govorio je o svom radu sa SEF-om na njihovom globalnom klimatskom remontu, koji oni koriste da „preoblikuju našu ekonomiju .”
Prema Sunaku, on „blisko sarađuje sa vladama širom sveta“ na implementaciji „kritične“ agende SEF-a za remont klime, koja uključuje „neto-nulte“ emisije ugljenika.
Sada, 2022. godine, dolazak njegove klimatske agende u Dauning strit je opisan kao „zeleni udar“, a njegova politika usklađena sa SEF-om je toliko ekstremna da je čak proglašena pretnjom britanskoj nacionalnoj bezbednosti.
Stroga kontrola emisija ugljenika koju su zagovarali Riši Sunak, kralj Čarls i SEF često su bili centralni deo planova za smanjenje populacije.
Kao veliki pristalica digitalnih valuta Centralne banke, Sunak se smatra ključnim igračem u potrazi za formiranjem bezgotovinskog društva, u kojem svaku finansijsku transakciju prate globalne vlade.
Sunakov svekar je suosnivač indijskog tehnološkog giganta Infosis, a Sunakova supruga takođe poseduje udeo u kompaniji, kojoj Sunak duguje veliki deo svog bogatstva.
Infosis je blisko povezan sa Svetskim Ekonomskim Forumom na globalnom nivou, a tehnološka firma je čak pomogla u implementaciji sistema društvenih kreditnih bodova u komunističkoj Kini.
Profil posvećen Sunaku javno se pojavljuje u SEF-ovom indeksu članstva na mreži.
Ranije ove godine, Sunak se suprotstavio Liz Tras da bude šef vladajuće Konzervativne partije i izgubio je, a Tras je preuzela dužnost premijera i formirala vladu koja je trajala samo šest nedelja, najkraća u istoriji Ujedinjenog Kraljevstva.
Na biralištima Konzervativne partije, politički insajderi i poslanici su uglavnom podržavali Sunaka, dok su obični članovi podržali Tras.
Trasova je podnela ostavku nakon što je njen budžet za smanjenje poreza navodno doveo britansku ekonomiju u haos i izazvao pad tržišta.
Njene pristalice optužile su sumnjive finansijske oligarhe, poput Svetskog Ekonomskog Foruma i njihovih saradnika, da koriste svoj finansijski uticaj da iskoriste tržišta u slobodan pad i nateraju Liz da ode sa funkcije, nezadovoljni što nisu dobili Rišija Sunaka za premijera prvi put.
Kada je Tras podnela ostavku, to je primoralo glasanje za novog lidera Konzervativne stranke, a Riši Sunak je postavljen, pobedivši Peni Mordaunt i propalog bivšeg lidera stranke i premijera Borisa Džonsona.
Sunakovo postavljanje kao premijera pozdravili su kralj Čarls i drugi svetski akteri.
Međutim, pripadnici Konzervativne partije su se pobunili i započeli egzodus iz stranke na lokalnom nivou, govoreći britanskim novinskim kućama da ih je rasprodalo krilo globalnog establišmenta stranke