Napad u robnoj kući u Americi: desatk ljudi ubijeno, još više povređenih

Napad u robnoj kući u Americi: desatk ljudi ubijeno, još više povređenih

U napadu u robnoj kući Volmart u Česepiku u američkoj saveznoj državi Virdžiniji ubijeno je desetak ljudi saopštila je policija.

Prema izveštajima, muškarac, menadžer robne kuće, otvorio je vatru, nakon čega je izvršio samoubistvo, piše BBC.

Grad Česepik je tvitovao da je „policija potvrdila napad sa žrtvama u Volmartu“.

BBC navodi da trenutno ima malo detalja o incidentu, ali da je jedan policajac kazao da je „manje od 10 ljudi ubijeno“, kao i da je više ranjeno.

Motiv napadača nije poznat.

NultaTačka/Mediji

Ne propustite

Velika Britanija: Uvodi se zakon putem kojeg će i pokojnici moći da menjaju svoj pol

Velika Britanija: Uvodi se zakon putem kojeg će i pokojnici moći da menjaju svoj pol

Britanski zakon bi trebalo da bude izmenjen kako bi se
LOGOPEDIMA RASTE OBIM POSLA ZBOG KOVIDA! SVE TO ZAHVALJUJUĆI MASKAMA

LOGOPEDIMA RASTE OBIM POSLA ZBOG KOVIDA! SVE TO ZAHVALJUJUĆI MASKAMA (VIDEO)

Logopedima je maska donela fine dopune bankovnih računa, nošenjem „prekrivača