ŠEF UN-a na globalističkom samitu COP15- Čovečanstvo je postalo oružje za masovno uništenje PRIRODE
Globalisti se svakog meseca okupljaju na konferencijama na kojima diskutuju o najnovijim planovima za kontrolu čovečanstva. Ovog puta oni se sastaju u Montrealu gde je zbog ovog događaja angažovano više od 10.000 policajaca za „očuvanje“ bezbednosti.
Kako prenose mediji, na otvaranju COP-a 15 ( samitu o biodiverzitetu) generalni sekretar UN Antonio Gutereš rekao je da čovečanstvo postalo oružje za masovno uništenje prirode prema kojoj se ponašamo kao da je toalet što u prevodu znači čovečanstvo je loše.
„Sa našim neograničenim apetitom za nekontrolisanim i nejednakim ekonomskim rastom, čovečanstvo je postalo oružje za masovno uništenje“, rekao je Gutereš.
Gutereš smatra ovu konferenciju kao šansu čovečanstva da prekine te „orgije destrukcije“.
NAJNOVIJI FILMOVI GOVORE O ONOME ŠTO NAS ČEKA
Od dolaska na mesto generalnog sekretra UN 2017. godine Guterešu je jedan od prioriteta borba protiv klimatskih promena.
Njegove žustre reči na otvaranju skupa COP15 pokazuju da mu je takođe važna sudbina ugroženih biljki i životinja na planeti, što su međusobno povezane krize.
Izazovi za konferenciju o biodiverzitetu COP15 su veliki, milion vrsta je pod pretnjom izumiranja, trećina teritorije planete je ozbiljno narušena i plodno tlo nestaje, dok zagađenje i klimatske promene ubrzano deluju na uništenje okeana.
Hemijski proizvodi, plastika i atmosfersko zagađenje guše zemlju, vodu i vazduh dok zagrevanje planete kao posledica sagorevanja foslilnih goriva izaziva klimatski haos od toplotnih talasa i šumskih požara do suša i poplava.
Svetski ekonomski forum objavio Agendu u Davosu za 2023.- VELIKI RESET
https://t.co/ychX8fg5Bb— Nulta Tačka (@ProdukcijaNT) December 6, 2022
Predstavnici gotovo 200 zemalja okupljaju se od 7. do 19. decembra da pokušaju da utvrde decenijski dogovor za prirodu. Međutim ishod pregovora koji se vode oko dvadesetak ciljeva namenjenih da očuvaju ekosisteme do 2030. godine i dalje je neizvestan.
„Danas nismo u harmoniji sa prirodom, naprotiv sviramo mnogo drugačiju melodiju“, jednu „kakofoniju haosa koja se svira instrumentima za razaranje“, rekao je Gutereš.