Vakcina spašava! Iznenada preminuo još jedan Holivudski glumac

Vakcina spašava! Iznenada preminuo još jedan Holivudski glumac

Glumac Majk Betajeh preminuo je u 53. godini života, saopštila je njegova porodica.

Kako piše „TMZ“, Majk je umro u snu 1. juna u svom domu u Mičigenu, nakon što je doživeo srčani udar.

Bio je vakcinisan sa tri doze Pfizer vakcina protiv COVID-a

„Nedostajaće svima. Imao je talenat da nasmeje i uveseli ljude“, navodi se u saopštenju porodice.

Kako je glumčeva sestra Dajana rekla, on ranije nije imao srčanih problema.

Betajeha publika najbolje pamti po ulozi u hit seriji „Breaking Bad“, gde je igrao Denisa Markovskog, menadžera Gustavove perionice.

Pored toga, glumio je i u ostvarenjima „Marko Polo“, „Uvek je sunčano u Filadelfiji“, „Džesi“, „Dodir“, „Ne kači se sa Zohanom“, „CSI: Miami“, „Sklonište“, „Svi vole Rejmonda“ i drugim.

NultaTačka

Ne propustite

Papa Franjo poziva na formiranje ‘globalne vlade’

U svojoj godišnjoj Poruci mira za 1. januar 2025, papa
Huanita Broderik koja je optužila Bila Klintona za silovanje postala meta lažne dojave – naoružana policija upala u njen dom

Huanita Broderik koja je optužila Bila Klintona za silovanje postala meta lažne dojave – naoružana policija upala u njen dom

Huanita Broderik, koja je optužila Bila Klintona za silovanje 1978,