Zbog intenzivnih snežnih padavina skoro 3.000 potrošača u Zlatiborskom okrugu je bez struje. Probleme sa strujom imaju i Moravički okrug i Studenica. Istovremeno, oko 70 odsto nadzemnih vodova na teritoriji valjevske Elektrodistribucije trenutno je van funkcije.

Područje Divčibara koje se snabdeva iz pravca Krčmara i dalje je bez struje, a dalekovod od Kosjerića prema Divčibarama je osposobljen u toku dana, prenosi RTS.

https://twitter.com/ProdukcijaNT/status/1470076783621984267?s=20

Snežni nanosi ponegde dostižu metar, pa otežavaju rad ekipa na terenu.

Bez struje su pre podne bili pojedini delovi Valjeva. Mnoga sela su bez električne energije, a posebno je teška situacija na dalekovodima prema Kamenici i Peckoj.

OSTAVITE CENZURU IZA SEBE! PRIDRUŽITI SE ZVANIČNOM TELEGRAM KANALU REDAKCIJE NULTA TAČKA! ČEKAMO VAS!

Ne propustite

Fiskalni savet Srbije: Struja i gas bi trebalo da poskupe 15-20%

Fiskalni savet Srbije: Struja i gas bi trebalo da poskupe 15-20%

Predsednik Fiskalnog saveta Pavle Petrović ocenio je da je u
Globalni fašizam: Dr Maloun ruši Globalističku agendu Svetskog ekonomskog foruma (VIDEO)

Globalni fašizam: Dr Maloun ruši Globalističku agendu Svetskog ekonomskog foruma (VIDEO)

Dr Robert Maloun, jedan od pronalazača mRNA tehnologije, dugo je