Četiri puta vakcinisani Fauči ponovo pozitivan na COVID- Uzimao i Pfizerov lek Paxlovid a simptomi mu se pogoršali

Četiri puta vakcinisani Fauči ponovo pozitivan na COVID- Uzimao i Pfizerov lek Paxlovid a simptomi mu se pogoršali

Fauči je ponovo pozitivan nakon što je uzeo Fajzerovu pilulu protiv COVID-19, kaže da su simptomi „mnogo gori“.

Dr Entoni Fauči(81) potvrdio je u utorak (28. juna) da pati od simptoma „povratka COVID-a“ nakon što je lečen Pfizerovom pilulom Paxlovid za COVID-19.

Fauči je 14. juna bio pozitivan na SARS-CoV-2 sa blagim simptomima. Kada su mu se simptomi malo pogoršali, Fauči je 15. juna započeo petodnevni kurs Paxlovida.

Nakon tog kursa, Fauči je rekao da je tri dana zaredom bio negativan na SARS-CoV-2. Odlučio je da se ponovo testira četvrtog dana. Rezultat je ponovo bio pozitivan.

Prema Faučiju, koji je četvorostruko vakcinisan protiv COVID-19, njegovi simptomi su bili „mnogo gori“ drugi put.

Nulta Tačka

Ne propustite

Princ Filip Karađorević za strane medije: Svaka zemlja će na kraju usvojiti BITKOJN kao sredstvo plaćanja

Princ Filip Karađorević za strane medije: Svaka zemlja će na kraju usvojiti BITKOJN kao sredstvo plaćanja

Srpski princ Filip Karađorđević je u intervjuu za „CoinTelegraph“ rekao
VAŠINGTON ukida "Ministarstvo istine" koje je oformljeno za masovno cenzurisanje

VAŠINGTON ukida „Ministarstvo istine“ koje je oformljeno za masovno cenzurisanje

Odbor za upravljanje dezinformacijama biće raspušten na preporuku Ministarstva za