GRENEL PODRŽAO ZATVORENOG ĐOKOVIĆA: NAVIJAM DA OVAJ RATNIK POBEDI

GRENEL PODRŽAO ZATVORENOG ĐOKOVIĆA: NAVIJAM DA OVAJ RATNIK POBEDI

Novak Đoković, najbolji teniser sveta, proživljava najtežu noć u životu i na aerodromu u Melburnu tamošnjim vlastima dokazuje da ima potrebnu dokumentaciju za ulazak u Australiju i nastup na Australijan openu, a u tome dobija podršku sa društvenih mreža, a među njima je i Grenel koji je podržao zatvorenog Đokovića.

Ričard Grenel, nekadašnji savetnik bivšeg predsednika SAD Donalda Trampa, uputio je poruku podrške Đokoviću.

„Navijam da ovaj ratnik pobedi!“, objavio je Grenel.

https://twitter.com/RichardGrenell/status/1478755829851455496?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1478755829851455496%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Frs-lat.sputniknews.com%2F20220105%2Fnovak-djokovic-ricard-grenel-sport-tenis-australijan-open-1133078198.html

Novaku je podršku pružio i političar iz Crne Gore Marko Milačić.

„Pre si pobeđivao na Australijan openu, sada si, šta god da se desi, svojom slobodom pobedio Australiju“, naveo je Milačić.

Povodom situacije u kojoj se nalazi Đoković oglasio se i bivši košarkaški reprezentativac Srbije Vladimir Štimac.

„Nema drugog načina da zaustave Novaka od ovoga. Svi su uplašeni“, naveo je Štimac.

Oglasio se i hrvatski fudbaler Dejan Lovren.

„Sad još više navijam da Novak osvoji 21. Grend slem. Drži se Nole!“, napisao je Lovren.

Nulta Tačka/Sputnik

Ne propustite

HRVATSKA prva "dobija" DIGITALNI PASOŠ! Od zdravstvenih podataka do biometrije

HRVATSKA prva „dobija“ DIGITALNI PASOŠ! Od zdravstvenih podataka do biometrije

Kako prenose mediji digitalni pasoš će navodno omogućiti građanima da
Srpski fudbaler Gudelj (26) zvanično napustio fudbalsku karijeru nakon niza iznenadnih srčanih problema

Srpski fudbaler Gudelj (26) zvanično napustio fudbalsku karijeru nakon niza iznenadnih srčanih problema

Dragiša Gudelj bio je primoran da „okači kopačke o klin“