Jezivo: Federalni agent SAD ostao bez prsta nakon što ga je pomahnitali levičarski demonstrant odgrizao

Jezivo: Federalni agent ostao bez prsta nakon što ga je pomahnitali levičarski demonstrant odgrizao

Agent Službe za istrage Ministarstva unutrašnje bezbednosti SAD izgubio je prst u subotu u Mineapolisu, u saveznoj državi Minesota, nakon što je napadnut i ugrizen od strane nasilnih levičarskih anti-ICE demonstranata.

Incident je prijavila pomoćnica sekretara Ministarstva unutrašnje bezbednosti Triša Meklaflin, koja je na mreži X objavila fotografiju jezive povrede, nakon što su izbili protesti povodom pucnjave u kojoj je učestvovala ICE, a u kojoj je u subotu ujutru u Mineapolisu ranjen levičarski agitator.

„U Mineapolisu su ovi izgrednici napali našeg policijskog službenika i jedan od njih je našem agentu HSI odgrizao prst“, napisala je Meklaflin, uz fotografije krvavog patrljka, prsta u posudi i snimka dvojice levičarskih osumnjičenih u pritvoru.

„Izgubiće prst“, dodala je ona.

UPOZORENJE: GRAFIČKI SADRŽAJ U NASTAVKU (preporučuje se oprez gledaocima)

 

Do ove stravične povrede došlo je tokom sukoba između federalnih zvaničnika i anti-ICE demonstranata, koji su izbili u Mineapolisu u subotu, nakon što su federalni agenti upucali levičarskog aktivistu Aleksa Pretija dok su pokušavali da ga savladaju i razoružaju.

Nulta Tačka/InfoVors

Ne propustite

Američki general kaže da globalna elita planira globalni finansijski krah: „Neće biti izbora 2024.“

Američki general kaže da globalna elita planira globalni finansijski krah: „Neće biti izbora 2024.“

Američki vojni zvaničnik opisao je kako će banke širom Amerike
Batut: Skok u broju obolelih od groznice Zapadnog Nila

Batut: Skok u broju obolelih od groznice Zapadnog Nila

Institut za јаvnо zdrаvljе „Doktor Milаn Јоvаnоvić Bаtut“ saopštio je