Kanada donosi zakon o „pandemiji“ kroz koji menja ishranu stanovništva – U slučaju virusa ubijaće se životinje dok će se jesti insekti
Novi kanadski zakon o „prevenciji pandemije“ uključuje uznemirujuće klauzule koje nastoje da dramatično preoblikuju snabdevanje nacije hranom.
Kako bi navodno „smanjila rizik od pandemije“, liberalna vlada premijera Džastina Trudoa će „regulisati“ proizvodnju mesa i druge elemente poljoprivredne industrije koji su od suštinskog značaja za ishranu opšte javnosti.
Pored toga, zakon navodi da će vlada „promovisati” „proizvodnju alternativnih proteina“ kao što su „meso“ uzgojeno u laboratoriji i „hrana“ na bazi insekata, kako bi se „pripremila“ za „sledeću pandemiju“.
Kada bude usvojen, Zakon C-293 će dati Trudoovoj Liberalnoj partiji široka ovlašćenja da reguliše snabdevanje hranom kako bi navodno „sprečila“ i „pripremila“ se za buduće pandemije.
UŽIVO! ČETVRTAK OD 20h! NAJGLEDANIJI PODKAST NA BALKANU I SPECIJALNI GOST
Predlog zakona, pod nazivom „Zakon o prevenciji i spremnosti na pandemiju“, sada je u drugom čitanju u kanadskom Senatu i očekuje se da će biti usvojen.
Predlog zakona bi izmenio Zakon o Ministarstvu zdravlja. Time bi omogućio ministru zdravlja da imenuje „Nacionalnog koordinatora za prevenciju i spremnost za pandemije“ među zvaničnicima Agencije za javno zdravlje Kanade, koji će koordinirati aktivnosti u skladu sa Zakonom o prevenciji i spremnosti za pandemije.
Predlog zakona je prvi put u Donjem domu podneo liberalni poslanik Natanijel Erskin-Smit u leto 2022. godine. Donji dom je kasnije usvojio zakon u junu 2024. uz podršku liberala i Nove demokratske partije (NDP).
Kada zakon postane zaista i postane zakon, vlada, preko savezne birokratije u Agenciji za javno zdravlje Kanade, moći će da „reguliše komercijalne aktivnosti koje mogu doprineti riziku od pandemije, uključujući industrijsku poljoprivredu životinja“.
U tekstu zakona takođe se navodi da će vlada moći da „promoviše komercijalne aktivnosti koje mogu pomoći u smanjenju rizika od pandemije“.
„Aktivnosti“ koje bi vlada „promovisala“ uključuju „proizvodnju alternativnih proteina“.
Vlada bi takođe prešla na „postepeno ukidanje komercijalnih aktivnosti koje nesrazmerno doprinose riziku od pandemije, uključujući aktivnosti koje uključuju visokorizične vrste“.
Na primer, ako bi se „ptičji grip“ širio među govedima i živinskim kokoškama, vlada bi imala ovlašćenje da „postepeno eliminiše“ te životinje i hranu koju proizvode.
Ovaj potez dolazi nakon što je Trudoova vlada nastavila da finansira kompanije koje proizvode „hranu“ napravljenu od insekata.
Program Velikog resetovanja Svetskog ekonomskog foruma (WEF) i njegovog osnivača Klausa Švaba igra ključnu ulogu u promociji „alternativnih“ proteina kao što su insekti.
WEF takođe traži da se smanji konzumacija govedine, svinjetine i drugih mesnih i mlečnih proizvoda zbog tvrdnji da doprinose „globalnom zagrevanju“.
Kako smo nedavno i preneli na Nultoj Tački neizabrani WEF zahteva da vlade „suverenih“ nacija počnu da „ponovo osmišljavaju“ snabdevanje hranom zamenom mesa i mlečnih proizvoda proizvodima od insekata i laboratorijski uzgojenim mesom.
Prema WEF-u, tradicionalno meso mora biti zamenjeno „alternativnim proteinima“ kako bi se „spasila planeta“ od „klimatskih promena“.
Švabova organizacija tvrdi da globalisti moraju da eliminišu poljoprivrednu industriju kako bi ispunili ciljeve zelene agende.
Poslednjih godina, organizacija sve više insistira da šira javnost jede insekte kako bi „smanjila klimatske promene“.
U članku objavljenom na veb stranici WEF-a pod naslovom „Ishrana budućnosti: zašto su renoviranje i reinvencija ključni za spas našeg sistema ishrane“, organizacija sa sedištem u Švajcarskoj kritikuje farmere i tradicionalno snabdevanje hranom.
Premijer Trudo je blisko povezan sa Švabom i njegovom globalističkom organizacijom i imenovan je za jednog od „Mladih globalnih lidera“ WEF-a.
Švab se hvalio da je „prodro“ u Trudoovu vladu, sugerišući da ima uticaj na vladu.
Trudoovi trenutni ciljevi „klimatskih promena“ takođe su u skladu sa „Agendom za održivi razvoj 2030.“ Ujedinjenih nacija.
Ciljevi UN-a uključuju postepeno gašenje termoelektrana na ugalj, smanjenje upotrebe đubriva, suzbijanje upotrebe prirodnog gasa i „postepeno ukidanje“ potrošnje crvenog mesa i mlečnih proizvoda.