Korona nestala iz Severne Koreje! 0% vakcinisanih, nikakve mere a za 3 godine umrlo samo 78 ljudi

Korona nestala iz Severne Koreje! 0% vakcinisanih, nikakve mere a za 3 godine umrlo samo 78 ljudi

U Severnoj Koreji danas nije bilo novih slučajeva zaraze takozvanim korona virusom, prvi put od kada je ta zemlja prijavila epidemiju u maju ove godine.

Ova zemlja je do sada prijavila najmanji broj slučaja preminulih od ovog virusa a da nisu ni uvodili famozne i neuspšene korona mere poput zapadnih zemalja.

Do danas je od COVID-a 19 u Severnoj Koreji umrlo svega 78 ljudi što je u proseku 0,0016% u odnosu na broj obolelih.

Posebno treba naglasiti da je u ovoj zemlji vakcinisano 0% stanovništva a da je Pjongjang odbio sve donacije zapadnih farmaceutskih kuća kao što su Pfizer i Moderna ali i zapdne farmako grupe kao što je GAVI.

Do danas je u zemlji bilo prijavljeno 4,8 miliona zaraženih.

NultaTačka

Ne propustite

Pukla s mozgom! Šarliz Teron zapretila: Sjebaću svakog ko kaže nešto protiv LGBTQ populacije

Pukla s mozgom! Šarliz Teron zapretila: Sjebaću svakog ko kaže nešto protiv LGBTQ populacije

Glumica Šarliz Teron izdala je upozorenje protivnicima LGBTQ zajednice u
SAD: Smrt muškarca nakon zaraze smrtonosnom infekcijom koja jede mozak

SAD: Smrt muškarca nakon zaraze smrtonosnom infekcijom koja jede mozak

Muškarac sa Floride preminuo je nakon što se zarazio amebom