MAKRON: Ne smemo dozvoliti da Rusija pobedi
EMMANUEL MACRON PRESIDENTE FRANCESE

Francuski predsednik Emanuel Makron obećao je da će učiniti sve da spreči eskalaciju sukoba u Ukrajini dok u svom dvorištu bez brutalnog nasilja policije nad narodom ne može ni da pomisli da kontroliše situaciju.

Makron koji je i ranije neuspešno pokušavao da se istakne kao lider u sukobu Rusije i Ukrajine ponovo je pokušao da izbije u prvi plan no ovog puta je direktno pozvao na poraz Rusije.

– Naš zadatak je da svim silama pomognemo Ukrajini da preživi, da sprečimo pobedu Rusije, da sprečimo širenje ovog sukoba… Učinićemo sve da se ovaj rat ne proširi – rekao je Makron listu “Parizjen”.

Predsednik francuske poslednjih nekoliko godina prva je ličnost u Evropi po sprovođenju agendi iz Davosa. Francuska je bila prva zemlja koja je uvela nezakonite Covid propusnice a sada sprovodi penzione reforme protiv kojih je većina Francuza koji svakodnevno protestuju širom zemlje.

https://twitter.com/ProdukcijaNT/status/1649816486444253188?s=20

NultaTačka

Ne propustite

Rusko novo oružje je loša vest za NATO, tvrdi američki vojni ekspert

Rusko novo oružje je loša vest za NATO, tvrdi američki vojni ekspert

Ruski najnapredniji balistički raketni sistem srednjeg dometa – Orešnik –

NEMA VAKCINE, NEMA ORGANA?! BOLNICA U KOLORADU ODBIJA DA VRŠI TRANSPLANTACIJE ORGANA PACIJENTIMA KOJI NISU VAKCINISANI

Zdravstveni sistem sa sedištem u Koloradu kaže da „u gotovo