Ministarstvo rudarstva i energetike tvrdi da će biti NAFTE ali ne i koliko će skočiti cena

Ministarstvo rudarstva i energetike tvrdi da će biti NAFTE ali ne i koliko će skočiti cena

Ministarastvu rudarstva i energetike od ranije je poznato da posle 1. novemba ove godine neće biti moguće snabdevanje ruskom naftom i zato će se domaća rafinerija i naftne kompanije, nakon tog datuma, snabdevati sa slobodnog tržišta, rečeno je Tanjugu u resornom ministarstvu.

To je saopšteno na molbu za komentar na medijske natpise o tome kako su pojednine članice EU tražile da Srbija ne bude izuzeta iz šestog paketa sankcija prema Rusiji.

Da li ODAVDE ima povratka? Zabranjene INFO koje ruše propagandu- „KAKO PREŽIVETI“

Iz Ministarstva su naveli da je najbitnije to da će tržište nafte i domaća rafinerija imati normalno snabdevanje i da neće biti prekida u isporuci goriva.

Na koji način će se nastaviti snabdevanje Ministarstvo nije preciziralo kao što nije još uvek precizirano koliko će skočiti cene naftnih derivata.

NultaTačka

Ne propustite

Nemačka privreda pred kolapsom: Protesti u Audiju nakon najave zatvaranja fabrike

Nemačka privreda pred kolapsom: Protesti u Audiju nakon najave zatvaranja fabrike

Nemački automobilski gigant Audi dospeo je na naslovne strane nakon
Uzbunjivač: Katastrofalni sudar između vojnog helikoptera i komercijalnog aviona u Vašingtonu nije bio slučajan

Uzbunjivač: Katastrofalni sudar između vojnog helikoptera i komercijalnog aviona u Vašingtonu nije bio slučajan

U srcu Vašingtona, katastrofalni sudar između vojnog helikoptera Black Hawk