NATO PROPAGANDA! Podelili fotogafiju Dragana Bjelogrlića i optužili ga da je zapalio selo u Ukrajini

NATO PROPAGANDA! Podelili fotogafiju Dragana Bjelogrlića i optužili ga da je zapalio selo u Ukrajini

Tragikomična NATO propaganda dominira u medijima, ali i na društvenim mrežama i po svemu sudeći ne planira da se zaustavi dok u tome pravi fatalne greške.

Najnoviji hit pokušaj antiruske propagande je objavljen na „Tviteru“, gde je scena iz filma „Lepa sela lepo gore“ predstavljena kao događaj sa ukrajinskog ratišta!

NATO botovi dele fotografiju na kojoj se nalazi Dragan Bjelogrlić uz opis „ruski okupatori piju pivo nakon što su zapalili ukrajinsko selo“.

Ovo nije prvi put od početka konflikta da zapadnjački botovi dele ovakve dezinformacije zbog kojih ne snose posledice od strane administratora određenih mreža dok zvanične redakcije poput RT-a ili Sputnika imaju zabranu emitovanja i svakodnevne masovne hakerske udare na svoje portale. 

NultaTačka

Ne propustite

Električna vozila zapalila kuće na Floridi nakon poplava

Mediji kriju ovu vest! Električna vozila zapalila kuće na Floridi nakon poplava

Najmanje šest kuća se zapalilo na Floridi nakon što su
Da li su vakcine spasile čovečanstvo?! Dr Slađana Velkov u novoj epizodi emisije Istočnik

Da li su vakcine spasile čovečanstvo?! Dr Slađana Velkov u novoj epizodi emisije Istočnik

U novoj epizodi Istočnika je gostovala dr Sladjana Velkov. Ona