NEMCI POČELI DA VAKCINIŠU LJUDE U DISKOTEKAMA! OVO JOŠ NIJE VIĐENO (VIDEO)

NEMCI POČELI DA VAKCINIŠU LJUDE U DISKOTEKAMA! OVO JOŠ NIJE VIĐENO (VIDEO)

Nemci su počeli da vakcinišu ljude u diskotekama kao deo borbe protiv COVID-a 19.

Da, dobro ste pročitali.

Stanovnici Dortmunda snimljeni su kako primaju vakcinu protiv COVID-a 19 u lokalnom koktel baru ove srede i to za vreme nastupa DJ-a.

Noćni klub „The Weinkeller“ ponudio je svojim gostima pored muzike, pića i narkotika i eksperimentalnu vakcinu za sve one koji imaju više od 18. godina. Takođe na meniju je i druga doza vakcine.

Lokalni doktor Dilek Sahin iz bolnice Sveti Jovan u Dortmuntu pozvan je na inicijativu menadžera ovog kluba da daje vakcine gostima što je doktor oberučke prihvatio.

Ceo video zapis možete pogledati putem linka u nastavku teksta na zvaničnom sajtu Ruptly.tv – https://www.ruptly.tv/en/videos/20220106-003

NultaTačka

Ne propustite

BOLSONARO hitno napustio Brazil! NE PRIZNAJE IZBORE: "Izgubio sam bitku ali ne i rat"

BOLSONARO hitno napustio Brazil! NE PRIZNAJE IZBORE: „Izgubio sam bitku ali ne i rat“

Predsednik Brazila Žair Bolsonaro napustio je zemlju i otputovao na
Novak Đoković čestitao Božić svim Srbima - Poslao moćnu poruku!

Novak Đoković čestitao Božić svim Srbima – Poslao moćnu poruku!

Srpski teniser i jedan od najboljih, ako ne i najbolji,