Posle obilaska hodnika Kapitola Đilas bi u NATO: Neutralnost više nije opcija

Posle obilaska hodnika Kapitola Đilas bi u NATO: Neutralnost više nije opcija

Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izrazio je svoj stav o razgovorima u SAD, te je naveo da „neutralnost više nije opcija“

Tim povodom, Đilas je izrazio svoj stav, koji je objavljen i na naslovnoj strani dnevnog lista „Danas“, a koji glasi da „posle pripajanja delova Ukrajine, neutralnost više nije opcija“.

Đilas je zajedno sa Borkom Stefanovićem i Marinikom Tepić obilazio lobije u Vašingtonu prošle nedelje te kroz medije predstavljao takvu šetnju kao priliku za mnogobrojne sastanke.

NultaTačka

 

Ne propustite

Ludnica! Humanitarna organizacija sa Novog Zelanda delila smrtonosnu drogu umesto bombona - Ljudi završili u bolnici

Ludnica! Humanitarna organizacija sa Novog Zelanda delila smrtonosnu drogu umesto bombona – Ljudi završili u bolnici

Novozelandska policija saopštila je u četvrtak da je pronašla 29
Hegset: Budućnost NATO-a neizvesna

Hegset: Budućnost NATO-a neizvesna

Američki sekretar za rat Pit Hegset odbio je da potvrdi