Predsednik Brazila naložio policiji da u zatvor strpa one koji se ne vakcinišu: „Čeka ih do 8 godina zatvora“

Predsednik Brazila naložio policiji da u zatvor strpa one koji se ne vakcinišu: "Čeka ih do 8 godina zatvora"

Novopostavljeni brazilski predsednik Lula da Silva obećao je da će zatvoriti svakog građanina koji odbije da primi eksperimentalnu mRNA vakcinu protiv COVID-19.

„Ovo je potpuno ludo. Ovo je noćna mora“, rekla je novinarka Karina Michelin na okruglom stolu Dečje zdravstvene zaštite o novim brazilskim zakonima koji bi dozvolili zatvor i novčane kazne za odbijanje obaveznih uboda Covida.

NOVO! BRANKO DRAGAŠ U PODCASTU MARIO ZNA

Rairfoundation.com izveštava: Prema predloženom zakonu PL 5555 2020, brazilski državljani bi mogli biti zatvoreni od 2 do 8 godina zbog odbijanja obavezne vakcinacije. Pored toga, istu kaznu snosi svako ko širi „lažne vesti“ u vezi sa vakcinama ili njihovom delotvornošću.

Bivši zatvorenik, socijalista Luiz Inasio Lula da Silva, poznatiji samo kao „Lula“, nedavno je postavljen za predsednika Brazila uz pomoć glasačkih ludorija u stilu Džoa Bajdena.

Lula je nedavno revidirao propise o blagostanju u zemlji, zahtevajući od roditelja da svoju decu „vakcinišu“ eksperimentalnim i opasnim „vakcinama protiv Covida“. Ako roditelji odbiju da daju injekciju svojoj deci, oni više neće moći da primaju nikakvu novčanu pomoć.

NultaTačka

Ne propustite

TVITER CENZURA! Bajdenova administracija tražila od Tvitera da ućutka Roberta Kenedija

TVITER CENZURA! Bajdenova administracija tražila od Tvitera da ućutka Roberta Kenedija

Nedavno objavljeni mejlovi pružili su još dokaza da je administracija

RENO PREDSTAVIO LETEĆI AUTOMOBIL „AIR4“ ZA PUTOVANJE VAZDUŠNIM AUTOPUTEM

Francuski proizvođač automobila Reno predstavio je leteći automobil za 60.