Prvo dojava o bombi na aerodromu u Beogradu a onda u poslovnici Er Srbije

Prvo dojava o bombi na aerodromu u Beogradu a onda u poslovnici Er Srbije

U Poslovnici Er Srbije u Bulevaru kralja Aleksandra večeras je prijavljeno da je postavljena bomba.

Eksplozivna naprava prijavljena je anonimnom dojavom, a na teren je odmah izašla policija.

Ekipe novinara uputile su se ka poslovnici u Bulevaru. Prostorije Er Srbije su bile u mraku, tamo nije bilo nikoga, a na vratima je pisalo da je radno vreme poslovnice do 19 časova.

Iako nije zvanično potvrđeno, očigledno je da je reč o lažnoj dojavi.

Podsetimo, vest da je postavljena bomba u poslovnici usledila je nepuna tri sata posle vesti da je na Aerodromu “Nikola Tesla“ postavljena eskplozoivna naprava, zbog čega je aerodrom preventivno evakuisan.

NultaTačka/Novosti

Ne propustite

Naučnici transhumanisti uzgajaju testise u laboratoriji

Naučnici transhumanisti uzgajaju testise u laboratoriji

Naučnici su uspešno uzgajali „testise u posudi“ koji bi jednog
Tramp povukao pretnju za uništenje Irana: Pauza od dve nedelje za pregovore

Tramp povukao pretnju za uništenje Irana: Pauza od dve nedelje za pregovore

Predsednik SAD Donald Tramp obustavio je planirani napad na iransku