Četvrtak 23. Marta 2023.
Nulta Tačka Nulta Tačka
  • Mario ZNA PODCAST
  • Početna
  • Svet
  • Srbija
  • Ekonomija
  • Region
  • Zanimljivosti
  • Youtube
  • Tehnologija
  • Kontakt
 Rusi otkrili: AMERIČKE obaveštajne službe ubile Uga Čaveza- razvili “lek” za izazivanje RAKA
Sve vesti Svet

Rusi otkrili: AMERIČKE obaveštajne službe ubile Uga Čaveza- razvili “lek” za izazivanje RAKA

by Ljudmila Veneditkova 5. Augusta 2022.

Od 2002. godine američke obaveštajne službe su radile na eliminaciji Uga Čaveza, koji je tada bio predsednik Venecuele.

Za tu svrhu, Sjedinjene Države su napravile lekove koji izazivaju hronične bolesti i rak, saopštio je na brifingu načelnik snaga za radijacionu, hemijsku i biološku zaštitu Oružanih snaga RF Igor Kirilov.

„Prema podacima venecuelanske strane, takav lek za trovanje Čaveza koristila je Klaudija Dijaz, koja je bila deo predsedničke pratnje. Američke obaveštajne službe su joj pomogle da napuste Venecuelu, a zatim je povučena u Sjedinjene Države kako bi se izbeglo moguće objavljivanje detalja njene saradnje sa američkim obaveštajnim službama“, rekao je Kirilov.

Bajdenova administracija proglasila vanredno stanje u Americi zbog MAJMUNSKIH BOGINJAhttps://t.co/wk3JEX3tMA

— Nulta Tačka (@ProdukcijaNT) August 5, 2022

Ove informacije potvrđuju podaci sudske ekspertize i kubanskih lekara koji su lečili Čaveza o netipičnom toku bolesti i njenoj otpornosti na lekove, rekao je Kirilov.

Potpredsednik Bolivarske republike Aristobulo Isturiz izjavio je 2016. godine da je bolest predsednika Venecuele Uga Čaveza bila isprovocirana. To je učinjeno kako bi se sprečio Čavez da promeni svetski monetarni sistem.

NultaTačka/Sputnik

  • 0
    Facebook
  • 0
    Twitter
  • 0
    Telegram
Previous post
Next post

Ljudmila Veneditkova (Website)

administrator

najnovije
Svet

Džordž Soroš: UNIŠTIĆU Trampa makar mi to bilo poslednje

22. Marta 2023.
Tehnologija

Ovo čeka sve! Tviter već testira funkciju verifikacije LIČNE KARTE

22. Marta 2023.
Tehnologija

Novo Normalna Rusija- U rad puštena prva robotizovana voditeljka na

22. Marta 2023.
Svet

POGLEDAJTE! KRIMINALNA istorija kompanije Pfizer- Korišćenje dece kao zamoričića (VIDEO)

22. Marta 2023.
Nulta Tačka Nulta Tačka

Kategorije

YouTube
Region
Srbija
Svet
Tehnologija
Ekonomija

Partneri

Digitalna Srbija
Kupuj sa Kosmeta
H.O. Kosovsko Pomoravlje
ZeroHedge
The Epoch Times
Popular Mechanics

Produkcija

O nama
Impressum
Kontakt
Video
Arhiva

Pratite nas

Prati podkast Mario ZNA

© Copyright 2023. Nulta Tačka - All rights reserved.