Satanistički hram otvara kliniku za abortuse u Americi – namerno na Trampov rođendan

Satanistički hram otvara kliniku za abortuse u Americi – namerno na Trampov rođendan

Satanistički hram planira da 14. juna, tačno na rođendan Donalda Trampa, otvori telemedicinsku kliniku za abortuse u saveznoj američkoj državi Mejn, pod imenom koje direktno ismeva bivšeg predsednika SAD.

Naziv klinike:

„Predsednikova ogromna, najlepša, predivna satanistička klinika za abortuse“ — jasna parodija na Trampov stil izražavanja.

Ovo menja sve! Najjače rasturanje do sada | Mario Zna | EP. 333

„Rođendanski poklon“ Trampu iz pakla

Direktorka Satanističkog hrama, Erin Helijan, izjavila je:

„Nadamo se da će Tramp ovaj naziv doživeti kao veličanstven i kraljevski rođendanski poklon.“

Dodala je da je Satanistički hram „slomljen“ zbog zatvaranja mnogih klinika za abortus nakon što je Vrhovni sud SAD ukinuo Ro protiv Vejda 2022. godine.

„Nastavićemo da širimo dostupnost abortusa gde god možemo“, poručila je.

Treća satanistička klinika

Ova u Mejnu biće treća satanistička klinika u SAD. Prethodno su otvorili:

„Satanistička klinika za abortuse majke Semjuela Alita” u Nju Meksiku

„Pravo na tvoj život – satanistička klinika za abortuse” u Virdžiniji

Nazivi su direktne provokacije upućene konzervativnim sudijama i protivnicima abortusa.

Abortus kao „satanistički ritual“

Satanistički hram pokušava da abortus predstavi kao verski ritual, tražeći da ga američki Ustav štiti pod Prvim amandmanom (sloboda veroispovesti).

Žene koje učestvuju u „ritualu“ nakon abortusa izgovaraju:

„Svojim telom, svojom krvlju. Svojom voljom – neka bude učinjeno.”

Iako tvrde da promovišu sekularizam i slobodu, zvanično su registrovani kao religijska organizacija.

Ovo nije samo promocija abortusa — već otvoreni satanizam, ismevanje vere i ruganje onima koji su protiv abortusa odnosno za život beba.

Na Trampov rođendan — simbolično i zlobno — satanisti slave smrt nerođene dece pod maskom „slobode izbora“.

Nulta Tačka/BreitbartNews

Ne propustite

Otet putnički avion u Italiji, stigao do Francuske

Otet putnički avion u Italiji, stigao do Francuske

Nepoznata osoba otela je putnički avion u Italiji i poletela
Čipovanje mozga! Do sada je ubijeno više od 1500 životinja u eksperimentima Ilona Maska i Neuralinka

Čipovanje mozga! Do sada je ubijeno više od 1500 životinja u eksperimentima Ilona Maska i Neuralinka

Najmanje 1.500 životinja je ubijeno nakon što su bile podvrgnute