TRAMP proglašen krivi za seksualno zlostavljanje ali NE I ZA SILOVANJE

TRAMP proglašen krivi za seksualno zlostavljanje ali NE I ZA SILOVANJE

Američka porota na Menhetnu je proglasila krivim bivšeg američkog predsednik Donalda Trampa u slučaju seksualnog uznemiravanja E. Džin Kerol u svlačionici luksuzne robne kuće u proleće 1996. godine. Mešutim, porota je odbacila njenu tvrdnju da je Tramp silovao.

Takođe, E. Džin Kerol je dobila najmanje dva miliona dolara odštete po tužbi za zlostavljanje, i tri miliona dolara po tužbi za klevetu, javljaju američki mediji.

Kerol je tvrdila da ju je Tramp silovao u robnoj kući „Bergdorf Gudman“ sredinom 1990-ih, dok je on negirao njenu tvrdnju, rekavši da nije njegov tip.

On je tvrdio da je Kerol izmislila priču kako bi povećala prodaju svoje knjige. Tramp je negirao sva krivična dela.

SREDA! 20h! UŽIVO! MILA ALEČKOVIĆ U PODCASTU MARIO ZNA

Kerol je podnela tužbu prošlog novembra prema državnom zakonu koji je otvorio put za zastarele optužbe za seksualne napade.

Tramp nije prisustvovao suđenju. Kao i svaki okrivljeni u građanskom postupku, on nije bio obavezan da se pojavi na sudu radi suđenja ili bilo kakvog postupka i ima pravo da ne svedoči u svoju odbranu.

NultaTačka/Sputnjik

Ne propustite

NOVINARKA iz mejnstrim medija rešila da progovori o NUSPOJAVAMA vakcinacije koje je pretrpela

NOVINARKA iz mejnstrim medija rešila da progovori o NUSPOJAVAMA vakcinacije koje je pretrpela

Reporterka ABC News Australia prekinula je ćutanje nakon što je
Španski premijer: "KLIMATSKE PROMENE UBIJAJU"

Španski premijer: „KLIMATSKE PROMENE UBIJAJU“

MADRID – Vlasti širom južne Evrope bore se da uspostave