U ovom gradu je za dve nedelje umrlo čak 5 LEKARA a svi su bili vakcinisani protiv COVID-a 19

U ovom gradu je za dve nedelje umrlo čak 5 LEKARA a svi su bili vakcinisani protiv COVID-a 19

Ne, ovo nije nikakva dezinformacija već realna i zabrinjavajuća vest. Lekari padaju poput muva u Torontu. 

Troje od ovih petoro mrtvih lekara su čak bila iz jednog zdravstvenog sistema — Trillium Health Partners. Druga dva smrtna slučaja lekara u Torontu od 15. jula su povezana su sa srčanim problemima, uključujući jednu od 27-godišnje žene.

Broj mrtvih lekara u oblasti Toronta u poslednje dve nedelje popeo se na pet, od kojih su četiri bila mlađa od 50 godina. Jedan je navodno preminuo od raka pluća, dvoje od očiglednog srčanog kolapsa, a uzrok smrti nije otkriven za druga dva. Svi ovi lekari su gotovo sigurno primili najmanje tri mRNA vakcine protiv COVID-a 19.

Bolnice insistiraju da smrtni slučajevi nisu ni na koji način povezani sa vakcinama protiv COVID-a 19. „Glasine koje kruže društvenim medijima jednostavno nisu istinite“, tvitovao je Trillum — gde su tri lekara radila — u sredu (27. jula).

Bolnica sa četvrtim mrtvim lekarom, dr Polom Hanamom, dala je sličnu izjavu: „Opšta bolnica u Severnom Jorku može da potvrdi da tragična smrt dr Pola Hanama nije bila povezana sa COVID-19 ili vakcinacijom bilo koje vrste.

NultaTačka/TorontoSun

Ne propustite

TRUDO se pravda da je morao da koristi fašizam kako bi „spasio“ demokratiju za creme COVID demonstracija

Kanadski premijer Džastin Trudo insistira da je njegova vlada bila
PUTIN upozorio: "WOKE" agenda će uništiti Zapad, takav recept su koristili marksisti 1917."

PUTIN upozorio: „WOKE“ agenda će uništiti Zapad, takav recept su koristili marksisti 1917.“

Ruski predsednik Vladimir Putin upozorio je da je „woke“ ideologija