„Woke“ ludilo stiglo u Srbiji! U Novom Sadu osvanuli „Pro-Veganski“ bilbordi

"Woke" ludilo stiglo u Srbiji! U Novom Sadu osvanuli "Pro-Veganski" bilbordi

I dok se naš narod kao i narodi širom sveta bore da prežive usled rastuće, organizovane inflacije, ratova, oduzimanja osnovnih ljudskih prava i brutalnog nasilja koje sprovode vlade kako bi ugušile i poslednji vid slobode u Srbiji, tačnije Novom Sadu izgleda da je najveći problem konzumacija mesa.

Kako prenose translevičarski mediji u Srbiji udruženje za prava i slobodu farmskih životinja „Novi Sad Animal Save“ i ove, četvrte godine zaredom započelo je kampanju postavljanja bilborda.

Poruka plakata je ista kao i prošle godine, „Ne budi uzrok njihove patnje. Budi vegan“, razlika je samo u tome što je ove godine stavljena fotografija praseta, kažu u ovom udruženju.

Prvi plakat je već postavljen na Bulevaru Mihajla Pupina kod Pupinove palate i stajaće na tom mestu još tri nedelje, a nakon toga se seli na lokaciju u istoj ulici, na raskrsnici sa Ulicom Žarka Zrenjanina.

Šta je sledeće? Preporuka da jedemo bube kako bi spasili planetu?

UŽIVO! NAJNOVIJA EPIZODA PODCASTA MARIO ZNA: „PREDAJA NIJE OPCIJA“

NultaTačka

Ne propustite

Zelenski odbijen: Dodela Oskara neće ugostiti ukrajinskog predsednika

Zelenski odbijen: Dodela Oskara neće ugostiti ukrajinskog predsednika

Dodela Oskara je, kako se izveštava, odbila zahtev ukrajinskog predsednika
Spremaju se optužnice protiv mladih globalnih lidera Svetskog ekonomskog foruma

Spremaju se optužnice protiv mladih globalnih lidera Svetskog ekonomskog foruma

Kanadski premijer Džastin Trudo upozorio je da nezavisni mediji predstavljaju