Život je bio pred njim! IZNENADA preminuo najpoznatiji maneken iz Hrvatske (29)

Život je bio pred njim! IZNENADA preminuo najpoznatiji maneken iz Hrvatske (29)

Hrvatski model Patrik Cvetko (29) iznenada je preminuo, dok se sumnja da je imao epileptični napad, prenosi Story.hr

Šokantnu vest o tragediji objavila je njegova drugarica Elens Dizdar na Instagramu: „Počivaj u miru, prijatelju“, napisala je ona i na taj način se oprostila od svog prijatelja.

Iznenada preminuo Patrik Cvetko

Naime, Patrik Cvetko važio je za najpopularnijeg manekena u Hrvatskoj, a u svet mode ušao je sa 19 godina, a njegov talenat došao je do izražaja i u inostranstvu gde je gradio svoju karijeru.

Pojavio se u spotu Franke Batelić za pesmu Plan B, glumeći ljubavni par sa popularnom pevačicom.

„Vrlo brzo nakon što sam počeo da radim kao model u Hrvatskoj, stigli su ugovori iz inostranstva. Prvu veću kampanju radio sam za nemački brend i nastavio da radim sa njima još godinu dana. Volim da putujem, zapravo postao sam zavistan od putovanja koja održavaju moj duh i um vitalnim. Ne volim da provodimi mnogo vremena kod kuće u Zagrebu“, izjavio je Patrik pre tri godine za 24 sata hr.

Za sada nije poznat vakcinalni status manekena.

NultaTačka/Mediji

Ne propustite

KINA POČINJE SA VAKCINACIJOM DECE OD 3 DO 17 GODINA sa Sinofarmovom vakcinom

KINA POČINJE SA VAKCINACIJOM DECE OD 3 DO 17 GODINA sa Sinofarmovom vakcinom

Peking je odobrio Sinopharmu da se jedna od njihovih vakcina
SAD su blizu donošenja zakona o digitalnoj identifikaciji

SAD su blizu donošenja zakona o digitalnoj identifikaciji

Senatski odbor za državnu bezbednost i vladin komitet odobrio je