Mediji ovo kriju! UN usvaja Pakt za Budućnost: Globalistički Plan za Depopulaciju i Kontrolu Svetskih Resursa
„Pakt za budućnost“ Ujedinjenih nacija, koji će biti usvojen 22. septembra na Samitu o budućnosti u Njujorku, identifikuje „prenaseljenost“ kao najozbiljniji rizik s kojim se današnji svet suočava i poziva na hitnu depopulaciju Zemlje.
Globalistički lideri sada se zalažu za novi globalni sporazum u kojem će zemlje postavljati ciljeve za smanjenje stanovništva svakih pet godina i raditi na njihovom ispunjenju u cilju smanjenja svetske populacije.
Pakt sa Samita o budućnosti takođe predlaže velike promene u načinu upravljanja svetom, kao odgovor na ono što globalistička organizacija naziva „ozbiljnim globalnim rizicima“.
Ključna ideja u Paktu je pristup „planetarnih zajedničkih dobara“, što podrazumeva stvaranje svetske vlade sa ovlašćenjima za kontrolu Zemljinih vitalnih sistema, kao što su vazduh, voda i prirodni resursi.
NE PROPUSTITE! NAJNOVIJA EPIZODA PODCASTA MARIO ZNA
Ovaj koncept potiče iz političkog dokumenta Fondacije Global Challenges, Univerzitetskog centra Ujedinjenih nacija za istraživanje politike i Potsdamskog instituta za istraživanje uticaja klime.
Samit o budućnosti održava se na 33. godišnjicu kontroverznog dokumenta pod nazivom „Inicijativa za Poveljom o Zemlji Eco-92“.
Ovaj dokument, distribuiran na UN-ovoj konferenciji u Des Moinesu pre Samita o životnoj sredini u Riju 1992. godine, predlaže stroga ograničenja stanovništva i upravljanje svetskim resursima od strane nekoliko odabranih moćnih zemalja.
Kao što je istakao Jakob Nordangård, i Povelja o Zemlji Eco-92 i trenutni pristup zajedničkom planetarnom dobru imaju uznemirujuće globalističke sličnosti. Obe predlažu prelazak na globalno upravljanje najvažnijim resursima Zemlje, uključujući atmosferu, okeane, kopno i led.
Fondacija Global Challenges, koju vodi milijarder László Szombatfalvy, takođe se fokusira na ova pitanja.
Szombatfalvy je pisao o prenaseljenosti i njenim efektima na životnu sredinu. Čak je finansirao Projekat prenaseljenosti, koji istražuje kako smanjiti svetsku populaciju na „human“ način.
Moto projekta Overpopulation Project glasi: „Previše ljudi troši previše“. Jedna od njihovih ideja je novi globalni sporazum u kojem zemlje postavljaju ciljeve za populaciju svakih pet godina i rade na njihovom ispunjenju.
Szombatfalvy veruje da je svetu potrebna jaka svetska vlada za rešavanje ovih problema, vlada koja ne zahteva da sve zemlje budu demokratske u tradicionalnom smislu te reči.