PROTESTI PROTIV COVID PROPUSNICA U ZAGREBU SE NASTAVLJAJU, NAROD VIČE „IZDAJA“

Zagreb – Danas u 17 časova sa Trga francuske republike u Zagrebu krenuo je novi protest protiv kovid potvrda.

Prošle subote došlo je do manjih incidenata, ali organizatori ističu da ove subote neće biti ni transparenata, ali ni govornika.

„U tišini se okupljamo i protestujemo protiv kovid potvrda, protiv diskriminacije i podela. Bićemo u tišini, bez govornika“, piše u pozivu na protest, prenosi 24sata.hr.

https://twitter.com/SenerDaniel/status/1464645641020317698?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1464645641020317698%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.b92.net%2Finfo%2Fvesti%2Findex.php%3Fyyyy%3D2021mm%3D11dd%3D27nav_category%3D167nav_id%3D2063954

Podsećamo, prošle subote na glavnom zagrebačkom trgu okupilo se nešto više od 20 hiljada ljudi.

Glavni govornici na tom skupu isticali su da on nije zvanično organizovan, već da je spontan.

Demonstranti su se probili do Markovog trga. „Izdaja, izdaja, izdaja“, uzvikivali su dok su kružili oko zgrade Sabora.

Kako javlja Večernji list, jedna osoba je privedena.

Nulta Tačka/B92

Ne propustite

NIH obnavlja kontroverzni grant EcoHealth-u za studiju o koronavirusima slepih miševa

NIH obnavlja kontroverzni grant EcoHealth-u za studiju o koronavirusima slepih miševa

Zvaničnici Nacionalnog instituta za zdravlje (NIH) ponovo su aktivirali ranije
Britanci u najtežoj situaciji za poslednjih 30 godina dok inflacija dostiže vrhunac iz ere Margaret Tačer

Britanci u najtežoj situaciji za poslednjih 30 godina dok inflacija dostiže vrhunac iz ere Margaret Tačer

Inflacija u Velikoj Britaniji dostigla je 9% u aprilu, što