Još jedan korak Moskve ka GLOBALIZACIJI?! Saxo Banka najavljuje da Rusija priprema novu globalnu valutu „BANKOR“

Još jedan korak Moskve ka GLOBALIZACIJI?! Saxo Banka najavljuje da Rusija priprema novu globalnu valutu "BANKOR"
Glass globe and US dollar bills.

Zašto se čini da se Rusija sve više kreće ka globalizaciji nego suprotno od nje kako tvrde iz samog Kremlja.

Danska Saxo Bank istupila je sa prognozom da će se lideri Rusije, zemalja OPEK-a, Kine, Hong Konga, Indije, Brazila, Pakistana, više južnoazijskih država i desetina afričkih zemalja okupiti u Astani radi stvaranja nove svetske valute BANKOR.

Bankor će se čuvati u centralnim bankama zemalja učesnica i koristiti za poravnanja u međunarodnim transakcijama i kao rezervna aktiva.

Key će biti vezan za korpu najvažnijih dobara, sa najvećim udelom sirove nafte.

Saxo Bank nije Nostradamus, možete njenim prognozama verovati, a ne morate. Ali, činjenica je da je nova svetska valuta više nego neophodna- tvrde analitičari.

To se više uopšte ne osporava. Posle zaplene ruskih deviznih rezervi na Zapadu, poverenje u dolar i evro je uništeno. Sve u svemu, logika danskih analitičara se ne može poreći.

Gazprom je energija koja će uvek biti potrebna svima, pa i Evropi. A neki Apple je samo brend – danas jeste, sutra nije.

Energija je budućnost, ko je ima – vladaće svetom.

Da li je ovo još jedan mogući korak Rusije ka globalizaciji i tehnokratiji? Procenite sami.

NultaTačka

Ne propustite

VLADA VELIKE BRITANIJE ODBIJA DA OTKRIJE DETALJE O “PRVOJ SMRTI OD OMIKRONA”

Vlada Ujedinjenog Kraljevstva odbila je da otkrije bilo kakve detalje
Udar na ljubimce i nova vakcinacija! U Americi prijavljena epidemija "Psećeg gripa"

Udar na ljubimce i nova vakcinacija! U Americi prijavljena epidemija „Psećeg gripa“

Stručnjaci najavljuju karantin za kućne ljubimce u novom pokušaju histerije.