Britanija: Sindikati najavljuju štrajkove, prodavnice ostaju bez robe

Britanija: Sindikati najavljuju štrajkove, prodavnice ostaju bez robe

Velika Britanija se suočava sa najgorom krizom u poslednjih 60 godina. Britanske prodavnice su skoro pa prazne, robe na rafovima nema, a sindikati najavljuju štrajkove.

Kako prenose britanski mediji, 1,9 hiljada zaposlenih u najvećoj luci u Britaniji, Felikstou odbilo je da radi usred rasta inflacije i pada nivoa prihoda.

Osmodnevni štrajk, kako navode, poremetiće lance snabdevanja za 700 miliona funti, odložiti isporuku delova za proizvođače automobila i dovesti do nestašice nekih proizvoda, pa će britanske prodavnice biti još više prazne.

Uskoro nećemo posedovati ni garderobu – iznajmljivaćemo je!

Kako lučki radnici u Felikstou traže veće plate, police prodavnica počinju da se prazne.

Računi za struju su, takođe, sve veći u Velikoj Britaniji. Gradonačelnik Londona je rekao da zimi milioni Britanaca neće moći da priušte grejanje i hranu.

Nulta Tačka/Mediji

Ne propustite

Erdogan: 'Izraelu je kraj je blizu' uprkos njegovim 'pretnjama' upotrebom 'nuklearne bombe'

Erdogan: ‘Izraelu je kraj je blizu’ uprkos njegovim ‘pretnjama’ upotrebom ‘nuklearne bombe’

Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je u sredu da
U Kijev već stigla municija sa osiromašenim uranijumom! MOSKVA: Zapad je Ukrajinu pretvorio u radioaktivnu deponiju

U Kijev već stigla municija sa osiromašenim uranijumom! MOSKVA: Zapad je Ukrajinu pretvorio u radioaktivnu deponiju

Britanske zalihe municije sa osiromašenim uranijumom pokazuju „nemilosrdnost“ zapadne politike