Kina predstavila ‘neuralno oružje’ koje može da ‘napadne i kontroliše mozak’ iako je hiljadama kilometara daleko
Kina je objavila da je razvila novo sofisticirano oružje sa direktnom energijom, sposobno da „poremeti funkcije mozga i utiče na vladine lidere ili čitavo stanovništvo“.
Prema Washington Times-u, u izveštaju od 12 stranica koji je izdala omiljena nacija WEF-a je objavljeno da će novo „neuroudarno oružje“ omogućiti komunističkom kineskom režimu da postane najdominantnija svetska supersila:
Kineska narodnooslobodilačka armija razvija oružje visoke tehnologije dizajnirano da poremeti funkcije mozga i utiče na vladine lidere ili čitavo stanovništvo, navodi se u izveštaju tri obaveštajna analitičara otvorenog koda.
Oružje se može koristiti za direktan napad ili kontrolu mozga korišćenjem mikrotalasnog ili drugog oružja usmerene energije u ručnim puškama ili većim oružjem koje ispaljuje elektromagnetne zrake, dodajući da opasnost od kineskog oružja za ratovanje pre ili tokom sukoba više nije teoretska.
Izveštaj znači da Kinezi verovatno već gađaju određene osobe sa neuroudarnim oružjem, a takođe gađaju ogromne delove stanovništva sistemima kontrole uma.
Izveštaj je naslovljen „Određivanje, ciljanje i kolaps neuroudarnog programa Komunističke partije Kine“ i dokazuje da su se Kinezi „etablirali kao svetski lideri u razvoju neuroudarnog oružja“:
„Mnogima nepoznato, Komunistička partija Kine (KPK) i njena Narodnooslobodilačka armija (PLA) su se etablirali kao svetski lideri u razvoju neuroudarnog oružja“, navodi se u izveštaju na 12 stranica „Određivanje, ciljanje i kolaps neuroudarnog programa Komunističke partije“. Washington Times je dobio kopiju studije.
Ministarstvo trgovine Sjedinjenih Američkih Država u decembru 2021. nametnulo je sankcije kineskoj akademiji vojno-medicinskih nauka i 11 povezanih subjekata za koje je ministarstvo saopštilo da koriste „biotehnološke procese da podrže kinesku vojnu krajnju upotrebu i krajnje korisnike, uključujući navodno oružje za kontrolu uma“.
Endoftheamericandream.com izveštava: Shvatanje da Kina ima takvo oružje trebalo bi sve nas duboko da uznemiri.
Ali da li je moguće da Kinezi ili neko drugi već koriste takvo oružje?
Poslednjih godina, diplomatsko osoblje Sjedinjenih Država je iznova i iznova doživljavalo teške „neurološke probleme“, a trenutno je vodeća teorija da su napadnuti elektromagnetnim oružjem…
Krajem 2016, godinu dana nakon što je vlada Sjedinjenih Država ponovo uspostavila diplomatske veze sa Kubom, osoblje SAD Ambasada u Havani počelo je da prijavljuje neobične bolesti. Simptomi su uključivali „pritisak ili vibraciju u glavi, vrtoglavicu, praćenu u nekim slučajevima tinitusom, problemima sa vidom, vrtoglavicom i kognitivnim poteškoćama“. Simptomima su ponekad prethodili jaka buka i bol.
Od tada, američko Diplomatsko osoblje i njihove porodice prijavili su najmanje dve stotine slučajeva onoga što je postalo poznato kao „Havanski sindrom“, sa „napadima“ prijavljenim u Austriji, Australiji, Kolumbiji, Gruziji, Kirgistanu, Poljskoj, Rusiji, Srbiji, Tajvanu i Uzbekistanu.
👉 Veliki gladni reset! Nećete imati ništa i umrećete od gladi https://t.co/z462VlPy13
— Nulta Tačka (@NultaTackaSrb) July 12, 2023
Neki od pogođenih imali su samo kratke simptome, dok su drugi prijavili ozbiljne neurološke probleme koji su uticali na posao, san i svakodnevni život. Sindrom se na različite načine pripisuje tropskim cvrčcima, Zika virusu, pa čak i „masovnoj histeriji“, ali zato što su zaposlenici američke vlade većina onih koji su prijavili simptome, vodeća teorija je da je to uzrokovano tajnim napadom elektromagnetnim oružjem.
Ako Kinezi nisu ti koji napadaju SAD osoblje, da li su to Rusi?
Da li su razvili i neuroudarno oružje?
Ili bi to potencijalno mogao biti neko drugi?
Ne znamo.
Ali ono što znamo je da je neuroudarno oružje postalo veoma važno za Kineze. U stvari, ovaj novi izveštaj od 12 stranica koji je upravo objavljen kaže da Kina smatra takvo oružje „osnovnom komponentom svoje strategije asimetričnog ratovanja protiv Sjedinjenih Država“…
Studiju je napisao Rajan Klark, viši saradnik na Istočnoazijskom institutu Nacionalnog univerziteta u Singapuru; Ksiaoku Sean Lin, bivši vojni mikrobiolog sada sa Feitan College-a; i L.J. Eads, bivši obaveštajni oficir Vazduhoplovstva i sadašnji specijalista za veštačku inteligenciju za SAD obaveštajne zajednice. Tri autora pišu da kinesko rukovodstvo „vidi neuroudar i psihološki rat kao ključnu komponentu svoje strategije asimetričnog ratovanja protiv Sjedinjenih Država i njihovih saveznika u Indo-Pacifiku“.
Poslednjih meseci mnogo se govori o potencijalnom ratu između SAD i Kine.
Ali pre nego što SAD uđe u takav rat, trebalo bi da proceni da li je sposobna da ga vodi.
Kao rezultat isporuke toliko municije u Ukrajinu, američke zalihe su trenutno izuzetno niske. Ovo je nešto zbog čega je penzionisani poručnik pukovnik Toni Shaffer razgovarao je sa Jackom Posobiec-om tokom nedavnog intervjua…
„Džek, obojica bi trebalo da budu tamo u svrhu da se naše vojne snage pojave na lokaciji, da budu u stanju da se brzo izvuku i da imaju najmanje 30 dana zaliha oružja na raspolaganju za potpunu borbu. Četrdeset i jedno izvlačenje nije dobra stvar, jer kada, u stvari, mislim da je bliže 50. Oni su priznali samo 31. Mislim da su izvukli sve do tačke u kojoj mi u suštini nemamo preostalu zalihu ratnog vremena, i to je opasna pozicija u kojoj se nalazimo kada mi, ako zapravo razmišljamo o pokušaju da izazovemo Kineze ako se nešto dogodi na Tajvanu, postoje druge stvari koje bi se mogle dogoditi na Bliskom istoku“.
„Mislim da smo u veoma opasnom trenutku, i moja briga, naša briga uvek treba da bude da li možemo da obezbedimo muškarcima i ženama američke vojske dovoljno vojne sile i municije da prevladaju. I u ovom trenutku sam skeptičan“.
Naši lideri nikada nisu smeli dozvoliti da se to dogodi.
„Sada smo se našli u strateškom nepovoljnom položaju, a ako Kinezi iznenada napadnu Tajvan, bićemo potpuno nespremni“.
„Dobra vest je da ne mislim da će Kina napasti Tajvan pre tajvanskih predsedničkih izbora u januaru“.
„Ali ako ti izbori ne prođu onako kako Kina želi, mislim da će invazija biti veoma na stolu 2024. godine“.
„Živimo u vremenu ratova i glasina o ratovima, i ako naši lideri ne budu izuzetno oprezni mogli bismo se naći u borbi sa više velikih sukoba istovremeno“.
„Kina, Rusija, Severna Koreja i drugi naši protivnici su se pripremali da se petljaju sa nama veoma dugo“.
„U međuvremenu, naša vojska je postala izuzetno dobra u održavanju seminara različitosti i organizovanju marševa ponosa“.
„Dakle, nadajmo se miru, jer SAD vojska definitivno nije spremna za rat“.
Nulta Tačka/Endoftheamericandream