Klaus Švab: Mozak mladih globalnih lidera WEF-a „biće repliciran pomoću veštačke inteligencije“ kada umru
Osnivač Svetskog ekonomskog foruma (WEF) Klaus Švab rekao je takozvanim „Mladim globalnim liderima“ svoje neizabrane globalističke organizacije da će nastaviti da žive čak i nakon što umru.
Prema Švabu, članovi WEF-a mogu i dalje očekivati da će uživati više od „karijere od 50 godina“.
Korišćenjem tehnologije i „injekcija“, Švab kaže da će mladi globalni lideri WEF-a „nastaviti da žive“.
Švab obećava mladim globalistima da će, čak i nakon što umru, njihov mozak „biti repliciran putem veštačke inteligencije i algoritama“.
On je dao komentare u video snimku koji je procureo, a snimljen je tokom privatne indoktrinacije za mlade globalne lidere WEF-a.
„Imate priliku da se radujete karijeri od 50 godina, možda i više“, rekao je Švab publici.
„Vaš avatar će nastaviti da živi, a vaš mozak će se replicirati pomoću veštačke inteligencije i algoritama.
Video se pojavio dok WEF nastavlja svoj napor da unapredi tehnološku dominaciju globalističkih elita.
In a leaked recording of a private WEF Young Global Leaders indoctrination session, Klaus Schwab promises new recruits that their „avatars“ will continue to live on after they die, and that their brains „will be replicated through artificial intelligence and algorithms“.
„You… pic.twitter.com/c8qEBctl15
— Wide Awake Media (@wideawake_media) June 12, 2024
WEF sada pokušava da poveže onlajn „dezinformacije“ sa kršenjem ljudskih prava dok grupa sa sedištem u Švajcarskoj nastoji da se osnaži i potisne pogrešno razmišljanje.
Prema WEF-u, metrike zaštite životne sredine, društva i upravljanja (ESG) mogu se pokazati vrednim za procenu platformi u pogledu njihovog rukovanja dezinformacijama, govorom mržnje i materijalom za zlostavljanje.
Vlada SAD će platiti 500 miliona dolara za studije o novim oralnim i nazalnim vakcinama protiv Covida https://t.co/W6P2HZsGzo
— Nulta Tačka (@NultaTackaSrb) June 18, 2024
U novom izveštaju objavljenom 6. juna 2024. godine, bela knjiga WEF-a navodi:
„U svetu koji je sve više međusobno povezan, neophodno je meriti digitalnu bezbednost kako bi se razumeli rizici, alocirali resursi i kako bi demonstrirali usklađenost sa propisima.
Ako se smatra da je merenje digitalne bezbednosti od suštinskog značaja, koje su onda stvarne štete na mreži koje bi zahtevale merenje digitalne bezbednosti?
Najnovija bela knjiga pod naslovom „Pravljenje razlike: kako efikasno izmeriti digitalnu bezbednost za smanjenje rizika na mreži“ daje samo tri primera: dezinformacije, govor mržnje i materijal za zlostavljanje.
„ESG metrike predstavljaju još jednu vrednu perspektivu za procenu bezbednosti na mreži“, dodaje se.
Jedna metoda za procenu bezbednosti na mreži opisana u najnovijoj beloj knjizi WEF-a je korišćenje ESG bodovanja.
ESG je u osnovi društveni kreditni rezultat za kompanije kako bi se uskladile sa globalističkim ideologijama.
Od kompanija se očekuje da se pridržavaju ovog plana čak i kada su ove ESG politike štetne po njihov rezultat.
„U okviru ESG ulaganja, kompanije se procenjuju na osnovu njihovog uticaja na životnu sredinu, društvene odgovornosti i prakse korporativnog upravljanja“, navodi se u izveštaju.
„Slično, onlajn platforme bi se mogle proceniti na osnovu njihovih napora da promovišu bezbedno i inkluzivno onlajn okruženje i transparentnost politike moderiranja sadržaja.
„Onlajn platforme se takođe mogu proceniti na osnovu njihovih procesa, alata i pravila dizajniranih da promovišu ’bezbedno korišćenje‘ njihovih usluga na način koji ublažava štetu ranjivim grupama koje nisu korisnici.
Pogodno je da WEF veruje da bi njegovi birokratski zvaničnici trebalo da predvode propise i napore za cenzuru na mreži.
Dok najnoviji beli dokument WEF-a navodi samo materijale dezinformacija, govora mržnje i zlostavljanja, on se zasniva na izveštaju o uvidu iz avgusta 2023. pod naslovom „Komplet alata za intervencije i inovacije u dizajnu digitalne bezbednosti: tipologija štete na mreži“.
Izveštaj proširuje obim onoga što predstavlja štetu na mreži u različite kategorije:
- Pretnje po ličnu bezbednost i bezbednost zajednice
- Šteta po zdravlje i blagostanje
- Mržnja i diskriminacija
- Povreda dostojanstva
- Narušavanje privatnosti
- Obmana i manipulacija
Mnoge štete navedene u prošlogodišnjem izveštaju odnose se na gnusna dela protiv ljudi svih uzrasta i identiteta.
Međutim, i tamo, na toj listi štete na mreži, WEF ističe dezinformacije i pogrešne informacije ne dajući ni jedan jedini primer bilo koje od njih.
Sa dezinformacijama i pogrešnim informacijama, izveštaj o tipologiji kaže:
„Oboje se mogu koristiti za manipulisanje javnim mnjenjem, mešanje u demokratske procese kao što su izbori ili nanošenje štete pojedincima, posebno kada se radi o obmanjujućim zdravstvenim informacijama.
U istom izveštaju, neizabrani globalisti priznaju da je gotovo nemoguće „definisati ili kategorizovati uobičajene vrste štete“.
Autori kažu da „postoje regionalne razlike u tome kako su određene štete definisane u različitim jurisdikcijama i da ne postoji međunarodni konsenzus o tome kako definisati ili kategorizovati uobičajene vrste štete.
„S obzirom na kontekstualnu prirodu onlajn štete, tipologija nema za cilj da ponudi precizne definicije koje su univerzalno primenljive u svim kontekstima.
Ne nudeći precizne definicije, oni namerno prave „onlajn štetu“ nejasan koncept koji se može ostaviti širom otvoren za gotovo svako tumačenje, što čini poništavanje neslaganja i zamagljivanje istine još lakšim, jer te „online štete“, u njihovim očima, moraju se posmatrati kao kršenje ljudskih prava.
„Uokvirujući štetu na mreži kroz sočivo ljudskih prava, ova tipologija naglašava uticaje na pojedinačne korisnike i ima za cilj da pruži široku kategorizaciju šteta za podršku razvoju globalne politike“, navodi se u izveštaju WEF-a.
Još jednom, autori namerno stavljaju dezinformacije, pogrešne informacije i takozvani govor mržnje u istu kategoriju kao zlostavljanje, uznemiravanje i krivična dela nasilja pod ovom „širokom kategorizacijom štete“.
Na taj način mogu da tretiraju svakoga koga smatraju kao pretnju za govorenje istine vlasti na isti način kao što bi to činili prema ljudima koji počine najteže zločine poznate čovečanstvu.