Policija pronašla 82 ilegalna migranta u centru Beograda

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu tokom redovne akcije koja je sprovedena na teritoriji glavnog grada pronašli su 82 ilegalna migranta i izmestili ih u prihvatni centar.

Kako je saopštio MUP, ova akcija je sprovedena na teritoriji opština Stari grad, Savski venac i Novi Beograd.

Policijski službenici će i u narednom periodu sprovoditi redovne kontrole kretanja i boravka migranata kako bi se očuvala bezbednost i sigurnost svih građana, kao i samih migranata.

KANADSKI PREMIJER IDE NA SUD! Pokrenut postupak protiv njega i kanadske vlade zbog fašističkih mera i zakona

NAJNOVIJI VIDEO IZ BUNKERA! MARIO ZNA I ANA DRAGOVIĆ

Nulta Tačka/Novosti

Ne propustite

Lažne tvrdnje SZO: Pandemijski sporazum kao alat za strah i profit

Lažne tvrdnje SZO: Pandemijski sporazum kao alat za strah i profit

Delegati na predstojećoj Sednici Svetske zdravstvene skupštine u Ženevi suočeni
EU daje Sorošu 3,5 miliona dolara za dva nova projekta

EU daje Sorošu 3,5 miliona dolara za dva nova projekta

Evropska unija(EU) je potvrdila da daje 3,5 miliona dolara Džordžu