SUTRA BLOKADA I NA VARADINSKOM MOSTU U NOVOM SADU U 14 ČASOVA, BUDE SE I DRUGI GRADOVI

U subotu će građani Srbije blokirati puteve uključujući i autoput, mostove, brojne gradove zbog donošenja neustavnih izmena Zakona o referendumu i Zakona o eksproprijaciji.

U Beogradu će narod blokirati autoput kod Gazele (i Mostarska petlja) u 14 časova, a potvrđena je i blokada Varadinskog mosta u Novom Sadu.

Iz pokreta „Kreni promeni“, koji je pozvao na blokadu i organizovao veliki protest upozorenja pre nekoliko dana u Beogradu, najavljuju okupljanje građana i u drugim gradovima širom Srbije.

SKUPŠTINA JE USVOJILA NEUSTAVNI ZAKON O EKSPROPRIJACIJI ČIME JE UGROŽENA PRIVATNA IMOVINA SVIH NAS

Pored Beograda i Novog Sada, najverovatnije će se blokade realizovati i u Loznici, Valjevu, Jagodini…

Podsećamo, organizacija „Kreni – Promeni“ pokrenula je peticiju protiv Zakona o referendumu i projekta „Rio Tinta“ i najavila da će ukoliko Skupština usvoji zakon organizovati blokadu auto puta. To se i desilo. Savo Manojlović iz organizacije „Kreni promeni“, na pitanje šta očekuje od vlasti, je ranije poručio „Da odustanu od Zakona“.

Nulta Tačka/SrbinInfo

Ne propustite

Novi Zeland legalizuje 'prisilne vakcinacije'

Novi Zeland legalizuje ‘prisilne vakcinacije’

Novi Zeland je usvojio novi zakon koji će omogućiti vlastima

TAJNA ARMIJA OD 200 BIVŠIH VOJNIKA POD NAZIVOM „VETERANI ZA SLOBODU“ PLANIRA NAPADE NA CENTRE ZA VAKCINACIJU I POBUNU NA BRITANSKIM ULICAMA

Privatna vojska sa više od 200 bivših vojnika(uključujući i žene)