VAŽNA VEST! OTKRIVENI MEJLOVI ŠEFA IZBORNE KOMISIJE U MILVOKIJU! PODSMEVA SE IZBORNOJ KRAĐI U TOKU AMERIČKIH IZBORA (FOTO)
U ranim jutarnjim satima 4. novembra u Milvokiju u Viskonsinu ubačena je grupa od 143 379 glasačkih listića, sve u korist Džoa Bajdena. Otkrili smo email-poruku koja pokazuje da su se krivci smejali tome.
UKOLIKO ŽELITE DA DOĐETE DO SLOBODNIH, PROVERENIH I ZABRANJENIH INFORMACIJA, PRATITE REDAKCIJU NULTE TAČKE NA TELEGRAMU – ,,Nulta Tačka – Telegram kanal”
Svi sada znamo za mnoge države koje su ubacile ogroman broj glasačkih listića koji su omogućili krađu izbora za Džoa Bajdena. Ujutro 4. novembra, Amerika se probudila i videla rezultate velike prevare u više država(najviše u državama koje često sa malom razlikom glasova nekad dobijaju demokrate a nekada republikanci).
U Viskonsinu, u Milvokiju ubačeno je preko 140.000 glasačkih listića samo za Džoa Bajdena, čime je Bajden dobio vođstvo.
Danas smo otkrili email-poruku Claire Woodall-Vogg koja je izvršna direktorka za izbore u Milvokiju. U e-poruci pošiljalac, Rian Chew iz izborne grupe, podelio je:
“Prokletstvo, Claire, imaš smisla za dramu i daješ dovoljnu marginu u 3:00 ujutro. Kladim se da ste te glasove prebrojali u ponoć i samo ste želeli da svet čeka.“
Gđa Claire je izvršna direktorka Izborne komisije grada Milvoki.
Izvestili smo da je Claire Woodall-Vogg radila sama kasno noću na glasačkim mašinama u Milvokiju. Njene radnje su tada bile sumnjive, sada se graniče sa kriminalom.
Claire-in prijatelj, gospodin Chew, je iz izborne grupe. Ova grupa je povezana sa George-om Soros-om i Jennifer Morrell. Izborna grupa je takođe bila prisutna tokom izborne krađe u Džordžiji, a Morrell je bila jedan od posmatrača koje je Katie Hobbs u Arizoni odabrala za izbornu reviziju Senata u okrugu Maricopa.
Cela ova stvar širom zemlje je bila jedan haos. Ovo se sve dešava u Americi, zemlji koja treba da predstavlja uzor demokratije, a trebalo bi da izbori u SAD budu primer transparentnosti ostalim državama. Na izborima je uočen niz nepravilnosti, od omogućavanja da jedan čovek glasa više puta jer nije bio potreban identifikacioni dokument na biračkom mestu do glasova preko pošte koji su stizali nekoliko dana posle glasanja na biračkim mestima. Postoje i mnogi video zapisi gde se glasački listići bacaju u kontejnere. Rian Chew je rekao “ceo svet nas čeka”, a ovaj izborni proces je zaista ceo svet posmatrao. Da li je pravosudni sistem Amerike spreman da istera ovu priču do kraja i malo popravi haos koji su ovi izbori ostavili iza sebe ostaje nam da vidimo u narednom periodu.