PATETIKA! Globalisti na samitu G20 grupno sadili drveće kako bi širili svest o KLIMATSKIM PROMENAMA (VIDEO)

PATETIKA! Globalisti na samitu G20 grupno sadili drveće kako bi širili svest o KLIMATSKIM PROMENAMA (VIDEO)

Grupa od 20 elitista okupljenih na globalističkom samitu G20 izvela je performans sadnje drveća kako bi poslala poruku borbe protiv takozvanih klimatskih promena.

Lideri G-20 koji su se sastali na Baliju, u Indoneziji, složili su se da slede cilj postavljen u dobro poznatom Pariskom sporazumu 2015. godine.

Okupljeni „lideri“ su izveli jadan perofrmans sadnje drveća kako bi širili klimatsku propagandu oko koje se vrti i ovaj samit u Indoneziji.

Svi su tu, od Ursule fon Der Lajen do Bajdena, Trudoa, Si Đipinga i velikog prijatelja Aleksandra Vučića, Muhameda Bin Zajeda inače kuma nove sekte zvane Krislam.

NultaTačka

Ne propustite

UZNEMIRUJUĆE: ČOVEK GURNUO ŽENU ISPRED VOZA U BRISELSKOM METROU - video

UZNEMIRUJUĆE: ČOVEK GURNUO ŽENU ISPRED VOZA U BRISELSKOM METROU – video

UZNEMIRUJUĆE scene zabeležene su u briselskom metrou gde je mladić
Francuska planira nadzor uz pomoć veštačke inteligencije bez presedana na Olimpijskim igrama 2024

Francuska planira nadzor uz pomoć veštačke inteligencije bez presedana na Olimpijskim igrama 2024

Francuski zakonodavci usvojili su zakon koji dozvoljava korišćenje novih tehnologija