KADIROV udario na Belu Kuću: Amerika je majka agresije i međunarodnog terorizma

KADIROV udario na Belu Kuću: Amerika je majka agresije i međunarodnog terorizma

Lider Čečenije Ramzan Kadirov posvetio je još jednu objavu u Telegramu Sjedinjenim Državama.

On je SAD nazvao „majkom agresije i međunarodnog terorizma“.

Kadirov je upozorio na planove Zapada da pooštri svoju informativnu politiku protiv Rusije i obezbedi status „agresora“ za zemlju. Ali, prema rečima šefa Čečenije, SAD treba da obrate pažnju na svoje delovanje u spoljnoj politici.

– Sjedinjene Američke Države nisu država agresor ili teroristička zemlja. SAD su majka agresije i međunarodnog terorizma. I ne zaboravite koja država jedina na svetu koristi nuklearno oružje u ratu i to ne protiv neprijateljskih borbenih jedinica, već protiv civilnog stanovništva – napisao je Kadirov.

NultaTačka/Novosti

Ne propustite

Pogledajte! Vlasti u Kini koriste dronove sa kamerom i zvučnicima kako bi kontrolisali ZAKLJUČANE GRAĐANE (VIDEO)

Pogledajte! Vlasti u Kini koriste dronove sa kamerom i zvučnicima kako bi kontrolisali ZAKLJUČANE GRAĐANE (VIDEO)

Kada je reč o Kini i brutlanosti trulog komunizma navikli
Moskva mora stati u odbranu Srbije- Ruski poslanik

Moskva mora stati u odbranu Srbije- Ruski poslanik

Rusija treba da stane u odbranu prava Srbije i ponudi